14 Mbps internet birdenbire 1.1 Mbps oldu

leasher

Centipat
Daha fazla  
Yaklaşık 1 haftadır işe gidip gelmekten o kadar çok yorulmuştum ki bilgisayarı düşünemeyecek hale gelmiştim. Ancak bugün bilgisayarıma giriş yaptığımda normal internet hızım 14 Mbps iken 1.1 Mbps değerlerine kadar düştü. Bilgisi olan yardım edebilecek kişilerden yardım istiyorum. Şu an köydeyim apartmanda oturuyor olsam altyapı sorunu diyeceğim ancak kabloyu direkt olarak direkten çektiğimiz için altyapı gibi bir sorunda yok kabloları da kontrol ettim ancak her yola açığım.

Dosya Ekleri

• utanctt.PNG
    utanctt.PNG
    45,2 KB · Görüntüleme: 53
Yaklaşık 1 haftadır işe gidip gelmekten o kadar çok yorulmuştum ki bilgisayarı düşünemeyecek hale gelmiştim. Ancak bugün bilgisayarıma giriş yaptığımda normal internet hızım 14 Mbps iken 1.1 Mbps değerlerine kadar düştü. Bilgisi olan yardım edebilecek kişilerden yardım istiyorum. Şu an köydeyim apartmanda oturuyor olsam altyapı sorunu diyeceğim ancak kabloyu direkt olarak direkten çektiğimiz için altyapı gibi bir sorunda yok kabloları da kontrol ettim ancak her yola açığım.
Bruh Moments olmuş.

Çalışma yüzünden düşürme gibi geldi bana. Müşteri hizmetlerini aradınız mı?

Kota varsa dolmuş olabilir.
kota yok sınırsız internet
Windows 10 kullanıyorsan görev yöneticisinden en çok ağ kullanan programı kapat.
görev yöneticisine baktığımda ağ kullanımı çok düşük gözüküyor
Bruh Moments olmuş.

Çalışma yüzünden düşürme gibi geldi bana. Müşteri hizmetlerini aradınız mı?
aramadan önce size sormak istedim sorun devam edicek olursa arayacağım

Yeni konular

Geri
Yukarı