16 Mbps internet, 75 Mbps internetten daha hızlı

701600

Centipat
Merhaba, evimizde 75 Mbps Netspeed internet kullanıyoruz. Üst komşuda 16 Mbps Superonline internet var. Bizim internet, dosya indirmek ve yüklemek dışında yukarıdaki internetten daha yavaş. Genel olarak videoların oynatılması, Instagram da gezinme, Google da arama yapma vesaire gerçekten arada fark edilecek derece de bir fark var. Hatta şöyle bir durum var, evdeki 75 Mbps internete kablolu bağlanıyorum, 16 Mbps internete Wi-Fi adaptör ile bağlanıyorum ona rağmen fark var. Bu neden kaynaklanıyor olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Nedenini bilmiyorum fakat bizim evde Superonline var indirme hızı hep stabil. Amcamlara gidiyorum Türk Telekom var. Bir şeyler indirirken cok dalgalanma oluyor. Benzer muhabbet sanırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nedenini bilmiyorum fakat bizim evde Superonline var indirme hızı hep stabil. Amcamlara gidiyorum Türk Telekom var. Bir şeyler indirirken cok dalgalanma oluyor. Benzer muhabbet sanırım.
İnternette gezinirken gerçekten fark edilecek derecede bir fark oluyor. Yüksek kalitedeki videoları oynatma hızı vesaire olsun, 16 MBPS internet çok daha performanslı.

Geri
Yukarı