16 Mbps İnternet Hızıyla Saniyede 250 KB İndirmek

akken00

Hectopat
Evet normalde internet hızım 16Mbps. Fakat indirme hızım 2Mbps yani saniyede 250 KB indiriyorum modemim yeni sorunun onda olduğunu zannetmiyorum. Görüşlerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Torrent ile indirme yapıyorsanız bu hızlar doğal. Hızınızı arttırmak için kullandığınız programı kendi değerlerinize göre optimize etmeniz gerekiyor.

Hayır steamden oyun indirirken de Google'dan herhangi bir şey indirirken de sorun aynı.

Modem ayarlarında bant genişliğini sınırlamış olabilir misiniz? Aklıma başka bir neden gelmiyor. Ayrıca internetiniz sadece indirme yaparken mi yavaşlıyor? Yani örneğin sitelerde gezinirken yavaş açılma tarzı olaylar söz konusu mu?

Modem ayarlarında bant genişliğini sınırlamış olabilir misiniz? Aklıma başka bir neden gelmiyor. Ayrıca internetiniz sadece indirme yaparken mi yavaşlıyor? Yani örneğin sitelerde gezinirken yavaş açılma tarzı olaylar söz konusu mu?
Evet mesela aile fertlerinden 2 kişi aynı anda internete girince bile internet çökmüş gibi oluyor.Hayır modem arayüzünden hiçbir ayara dokunmadım

Geri
Yukarı