16 Mbps ınternet'e 600TL vermek mantıklı mı?

DARKNESS001

Picopat
Daha fazla  
Ben Türk Telekom'dan 16Mbps internet almıştım ve yaklaşık 4 yıldır kullanıyordum ve fiyatı bana göre uygundu ama geçen ay faturaya baktığım zaman 600 TL olduğunu gördüm sonra farklı bir tarife oluşturdum yine 16Mbps'lik ama oda aynı şekilde 600TL olarak geri döndü acaba ben şimdi dolandırıldım mı yoksa normal bir fiyat mı?

Açıkça dolandırılıyorsunuz.
Screenshot_20230819_120815_Chrome.jpg

Türk telekommuş, şaşırmadım. 10 sene önce isimleri TTNeT olduğu zamanlardada insanlara berbat hizmet verip dolandırıyorlardı, 10 seneye rağmen hiç değişiklik olmamış. 16 Mbps için 600 TL nedir gözünüzü seveyim, çok daha ucuza TurkNet'e geçip 1000 Mbps alabilirsiniz.

Türk telekommuş, şaşırmadım. 10 sene önce isimleri TTNET olduğu zamanlardada insanlara berbat hizmet verip dolandırıyorlardı, 10 seneye rağmen hiç değişiklik olmamış. 16 Mbps için 600 TL nedir gözünüzü seveyim, çok daha ucuza TurkNet'e geçip 1000 Mbps alabilirsiniz.

Bugün aradım Türk Telekom'u ve 2019'dan beri Tivibu kullanıyormuşum ama bende Tivibu yok ve Tivibu kullandığımı bile bilmiyorum yani siz çok haklısınız.

Bugün aradım Türk Telekom'u ve 2019'dan beri Tivibu kullanıyormuşum ama bende Tivibu yok ve Tivibu kullandığımı bile bilmiyorum yani siz çok haklısınız.
Kampanyalı döneminiz sona ermiş olabilir. Ki bu durumda faturanız belirlenen taahhütsüz paket fiyatından işlenerek tarafına yansıtılır.

Buna rağmen altyapı durumunuza göre TT size en yüksek hız profilini sunamıyor ise Comnet, Netspeed gibi alternatiflere şans verebilirsiniz.

Altyapı sorgunuzu iletebilirseniz yardımcı olabiliriz.

Şimdi bunları kullanmadığınız hizmeti kullanıyormuşsunuz gibi göstermeleri yüzünden dava etseniz kesin imza attığınız sözleşmenin son maddelerine kendilerini kurtaracak maddeleri eklemişlerdir. İlk fırsatta TurkNet ya da başka bir İSS'ye geçin, eğer gigafiber altyapınız varsa hiç düşünmeden TurkNet'e geçin ama.

Türk Telekom'da tek memnun olan benim herhalde oturduğum yer küçük yer Türk Telekom kullanıyorum altyapı filanda yok 170 liraya filan 35-40 download 10 upload veriyor oyun indirme ve yayın açmak için yetiyor bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı