16 Mbps internette 10 Mbps hız almak normal mi?

Başka cihaz internete bağlı mı?
Hayır max alabildiğim performans bu.
Paketiniz 16 mbps ama 12 mbps hıza sabitlenmiş bunları twitter destek ekibine atın konudan bahsedin paket hızını alamıyor oluşunuzdan vs yardımcı olacaklardır.
Onu nasıl yapabilirim bilmiyorum birde çağrı merkezini tekrar arasam biraz araştırdım bu değerleri alabiliyorum tarzında kayıt bırakır mısınız tarzından yardımcı olunabilir mi?

Dediğim gibi bina 20 senelik kapıdaki kutunun üzerinde Türk Telekom yazıyor sadece biraz daha performans alınabilir mi onu merak ediyordum.

Windows 10 internet hızlandırmak için :
Gpedit.msc yazın arama kutusuna yönetim şablonları > ağ >QoS paket zamanlacısı >ayrılabilir bant genişliğini sınırla kısmından etkin yapın, yüzdeyi sıfır yapın tamamdır.

Hayır Max alabildiğim performans bu.

Onu nasıl yapabilirim bilmiyorum bir de çağrı merkezini tekrar arasam biraz araştırdım bu değerleri alabiliyorum tarzında kayıt bırakır mısınız tarzından yardımcı olunabilir mi?

Ankastre bina girişinde ise CAT 6 çek istersen. Belki artabilir hızın.
Windows 10 internet hızlandırmak için:
Gpedit.msc yazın arama kutusuna yönetim şablonları > ağ >QoS paket zamanlacısı >ayrılabilir bant genişliğini sınırla kısmından etkin yapın, yüzdeyi sıfır yapın tamamdır.

Konuyla alakası bile yok.

SNR değeri şu an arkadaşın 8.3 daha aşağısına düşerse. Altyapı kötü ise kopmalar olabilir. Ve ya da olmayabilirde.
Fark ettim bir ekip gelip incelesin olmaz ise daha farklı yollar var.

Hayır max alabildiğim performans bu.

Onu nasıl yapabilirim bilmiyorum birde çağrı merkezini tekrar arasam biraz araştırdım bu değerleri alabiliyorum tarzında kayıt bırakır mısınız tarzından yardımcı olunabilir mi?
Tweet atacaksın @umitonaltr etiketleyip numarayı da @TTdestek sayfasına özelden yollayacaksın tweet içerisinde bu resim olsun ve şunu yaz;

Madem altyapım 12 mbps kaldırıyor bana neden 16 mbps sattınız? paket hızımı alamıyorum gerekli kontrollerin yapılmasını fazla ödediğim paranın bana iade edilmesini talep ediyorum ya da altyapının güçlendirilmesini istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı