+16 ve kaliteli bir FiveM sunucusu önerisi

remmshain

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, iyi günler.

Bugün 1 saat boyunca FiveM sunucusu araştırdım. Hepsi +18 ya da +17 olduğu için alınmıyorum. FiveM ile ilgili bilgim var fakat hiç tecrübeye dökmedim. Kaliteli ve +16 bir sunucu önerir misiniz?

Kimliğinin fotoğrafını mı istiyorlar oyunda 17-18 oluver. Kanıt istemiyorlarsa bir şey olmaz.

Çoğu kaliteli sunucuda şansımı denedim. Ayrıca kendim için 18 yaşındayım diyebilirim. Sesim kalın fakat ifşa olursa sorun yaratır bana.
RageMP veya AltV sunucularına bakabilirsiniz, onlarda da yine rol yapabileceğiniz serverlar var.

Mümkünse FiveM olsun. Bütün sunuculara baktıktan sonra, sunucu bulamazsam sizin önerdiğiniz yerlere geçiş yaparım.

Merhabalar, iyi günler.

Bugün 1 saat boyunca FiveM sunucusu araştırdım. Hepsi +18 ya da +17 olduğu için alınmıyorum. FiveM ile ilgili bilgim var fakat hiç tecrübeye dökmedim. Kaliteli ve +16 bir sunucu önerir misiniz?

Düzgün bir sunucu yok, eğer çok istiyorsan stars comminty sunucularına gidersin beş para etmezler ama.

RageMP veya AltV oynarsanız önerebileceğim birkaç sunucu bulunmakta.
RageMP:
Eğer İngilizce biliyorsanız Gta World çok güzel bir sunucu ama dikkat edin text based bir sunucudur.
Eğer Rusça biliyorsanız (Tabii ki akıcı bir seviyede) GTA5RP'nin çeşitli sunucuları bulunmakta.
Eğer Türkçe bir sunucu arıyorsanız yaş sınırı bulmayan şu anlık en kaliteli bence SeVen RP.
AltV:
Türkçe istiyorsanız LSC-RP öneririm.

Kendimce fikrim en iyisi GTA World olacaktır, günlük en kötü ihtimalle 250-300 kişi çekiyor. Aşırı aktif olmasam da kendim de oynuyorum. Eğer ingilizce bilmiyorsanız da zaten öğrenmesi zor bir dil değil az biraz temeli olan birisi 1 yıl içerisinde GTA World'de oynayabilecek seviyeye gelebilir. Zaten text based olduğundan dolayı konuşurken stres yapma derdi de bulunmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı