16 yaş için 75 bin TL bütçe ile 125 CC'lik motor önerisi

Kaan Güven1

Hectopat
Daha fazla  
16 yasındayim ve çok bir param yok. 125 CC almak istiyorum başlangıç icin en iyi motor hangisi? Parça sikintisi yasamayacagim, ortalama yakan bir motor ariyorum. Yardimci olabilir misiniz? Maksimum bütçem 75.000 TL fakat bu paranin icine plaka vergi sigorta vs dahil.

Son düzenleyen: Moderatör:
TVS Raider 125 demek isterdim fakat sıfırı 72 bin TL ve vergiler falan derken aşar bütçeni. Zaten bu paraya doğru düzgün naked, touring bulamazsın 65 bin TL civarına. Bundan dolayı krallar gibi TVS Jupiter 125 al derim.

Tvs Raider 125 demek isterdim fakat sıfırı 72 bin TL ve vergiler falan derken aşar bütçeni. Zaten bu paraya doğru düzgün naked, touring bulamazsın 65 bin TL civarına. Bundan dolayı krallar gibi tvs jupiter 125 al derim.

Biraz daha dişimi sıkarsam Raider alabilirim diye dusunuyorum peki parça ve kronik sorunlari hakkinda bilginiz var mı?

Biraz daha dişimi sıkarsam Raider alabilirim diye dusunuyorum peki parça ve kronik sorunlari hakkinda bilginiz var mı?
Raider ülkemizde olmasa bile Hindistan'da uzun süredir kullanılan ve memnun kalınan bir motor. Hintliler iyidir güvenilirdir motor konusunda.

Bildiğim kadarıyla kronik sorunu yok, parça sorunu da yoktur diye sanıyorum fakat tam bilmiyorum. Ben olsam Raider 125 alırdım ki zaten param olursa bunu almayı hedefliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı