16 yaş kombin önerisi

Tarz olarak artık çocuk gibi giyinmekten sıkıldığımdan klasik giyinmek istiyorum sadece ayakkabı konusunda sıkıntı yaşadım siyah kumaş pantolon altına giden kundura gibi değil de spor tarzı ayakkabı arıyorum renk olarak çok renkli değil siyah, beyaz tercih ediyorum.

Nike tarafında Air Force 1, Adidas tarafında forum Low, superstar, stan smith, rivalry Low ve
Hoops 3.0 classic bakabilirsiniz.

Bu arada puma da bakabilirsiniz. Şu an puma ca Pro classic giyiyorum ben ve gerçekten çok rahat ve güzel gözüküyor zevkinize uyabileceğini düşünüyorum.

Nike tarafında Air Force 1, Adidas tarafında forum Low, superstar, stan smith, rivalry Low ve.
Hoops 3.0 classic bakabilirsiniz.

Bu arada puma da bakabilirsiniz. Şu an puma ca Pro classic giyiyorum ben ve gerçekten çok rahat ve güzel gözüküyor zevkinize uyabileceğini düşünüyorum.

Hoops 3.0 classic ve Puma'dan vermiş olduğunuz modeli çok sevdim hocam çok sağ olun Reebok'dan bildiğiniz bir ayakkabı modeli var mıdır?

Hoops 3.0 classic ve Puma'dan vermiş olduğunuz modeli çok sevdim hocam çok sağ olun ReeboK'den bildiğiniz bir ayakkabı modeli var mıdır?

Reebok tarafını hiç bilmiyorum hocam üzgünüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı