16 yaşında 1.70 boya sahip olmak

Bana süt bir yaştan sonra (13-20 yaş ve sonrası) boya değil kiloya gidiyor diyorlar o yüzden içmiyorum süt. Cidden işe yarar mı süt içmek?
Hocam kemikleri güçlendiriyor diyorlar ama sütün yanında süt ürünleride tüketmek ve sağlıklı beslenmek lazım.Sporda önemli.

Ne yersen ye ne içersen iç genetiğinde yoksa boyuna müdahale edemezsin.

Hocam kemikleri güçlendiriyor diyorlar ama sütün yanında süt ürünleride tüketmek ve sağlıklı beslenmek lazım. Sporda önemli.

O değil de kimse elinin emeğiyle boy atmıyor hep Allah vergisi hep Allah vergisi. Dua mı edelim spor mu yapalım seçim yapmak zor

1.78 demiş arkadaş bir şeye lazım gibi sınırı geçmek falan biraz zıplasın geçsin bari
Çok şeye lazım kankacım. Boyun muhtemelen uzun, kısa boylu kardeşlerimizin ne gibi şeylere maruz kaldığından bihabersin. Amacım münakaşa etmek değil, demek istediğim sadece bu konuda maalesef haksızsın. Boyun kısaysa hele bir de erkeksen geçmiş olsun.

1.78 demiş arkadaş bir şeye lazım gibi sınırı geçmek falan biraz zıplasın geçsin bari

Benim dayım 178 cm ve genel olarak dayıma çektiğim söyleniyor. O sebepten ötürü 178 cm yazdım.

Hocam %100 haklısın özellikle kızların sanki kendileri çok uzunmuş gibi "erkek dediğin 180 olacak" takıntısı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…