16 yaşında 1.70 boya sahip olmak

Hocam 6cm tabanlı ayakkabı var mı ki?
Var hocam 8bile var botla 9 da oluyor benim ayakkabı tabanı 5 cm falan tavanla 6 cm falan 178 falanım kendimi baya gerdğimde 1.80 oluyorum ama gene kısa oluyor en iyisi çıplak ayak 1.78 civarı olmak sonra 1.85 oluyorsun zaten otomatik bende takıntılıyım baya var ama bulursunuz yani.

Var hocam 8bile var botla 9 da oluyor benim ayakkabı tabanı 5 cm falan tavanla 6 cm falan 178 falanım kendimi bayağı gerdğimde 1.80 oluyorum ama gene kısa oluyor en iyisi çıplak ayak 1.78 civarı olmak sonra 1.85 oluyorsun zaten otomatik bende takıntılıyım bayağı var ama bulursunuz yani.

Hocam bildiğiniz bir ayakkabı var mı?
Sizinkinin linkini atabilir misiniz bir bakayım.

Geçen yıl 1.65 olduğu için konu açan 15 yaşında bir üyemiz bol bol süt içerek bu yıl 1.73 boya ulaştı.

Yani, neden olmasın?
Bu da Instagram'daki Gym reklamları gibi olmuş:D

Hocam bildiğiniz bir ayakkabı var mı?
Sizinkinin linkini atabilir misiniz bir bakayım.
Airtrack Unisex Siyah Yüksek Tabanlı Sneaker Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Airtrack Unisex Siyah Yüksek Tabanlı Sneaker Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Eyvallah hocam sağ olun.

Olmazsın kankam. 16-17 yaşından sonra kimsenin doğru düzgün uzadığını görmedim. Aramıza hoş geldin.

Hocam bu değişiklik gösterebiliyor. Mesela ben 16 yaşındayken okulumdaki en kısa kişiydim. 9'lardan bile kısaydım pandemide 18 yaşıma kadar 157'den 165'lere çıktım. Aynı şekilde kuzenlerim vb askere gidip geldiğinde boy atmışlardı.

Geri
Yukarı