16 yaşında başlangıç için CFMOTO 250SR alınır mı?

fortBoys

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Daha önce ne motor ne araba sürdüm. 4 5 ay içinde A1 ehliyet alıp motor alacağım scooter istemiyorum. CFMOTO 250sr ı çok beğendim fiyatı da uygun. Arkadaşlarım supersports başlangıc için zor olur kaldıramazsın sürekli düşersin diyor fakat ben bir anlık hevesim yüzünden almaktan vazgeçmeyeceğim. Yine de sizlere de bir sorayım dedim. Daha önce hiç motor sürmemiş biri için uygun mu? 1 ay trafiğe kapalı yerlerde sürsem alışabilir miyim?

Daha önce ne motor ne araba sürdüm. 4 5 ay içinde A1 ehliyet alıp motor alacağım scooter istemiyorum. CFMOTO 250sr ı çok beğendim fiyatı da uygun. Arkadaşlarım supersports başlangıc için zor olur kaldıramazsın sürekli düşersin diyor fakat ben bir anlık hevesim yüzünden almaktan vazgeçmeyeceğim. Yine de sizlere de bir sorayım dedim. Daha önce hiç motor sürmemiş biri için uygun mu? 1 ay trafiğe kapalı yerlerde sürsem alışabilir miyim?

Trafiğe çıkabilirsen kullanırsın, 16 yaşında yani A1 ehliyet ile Max 125CC kullanılabiliyor. Ha bir de daha önce hiç motor sürmediysen grenajlı motor alma çok düşersin grenajları çizersin ya para harcayıp yaptırırsın ya da kazalı motorla gezersin sana tavsiyem Arora MT125 gibi bir motor alman düş kalk parçala uygun motor, sürmesi kolay, hafif.

Biliyorum 125 sürülüyor A1 de Max ama yaşadığım yer İstanbul gibi değil daha kücük bir yer cevirme falan yok genelde okula gidip gelirken kullanacağım.

Geri
Yukarı