16 yaşında birisi nasıl bir işte çalışabilir?

snezzy

Centipat
Makaleler
2
Daha fazla  
Yaşım 16 açıktan lise okuyorum.
Üniversite okumak var aklımda şu an YKS gibi bir derdim yok, nerelerde çalışabilirim?
Ders çalışmam için vakitte lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Garson olabilirsin diyecektim ki "vakit lazım" yazısını gördüm. Ne kadar vakite ihtiyacınız olduğunu hesaplayamam, hedefin nedir ders konusunda?

Nasıl bir işte çalışabilirim sorusu tamamen senin hangi alanda çalışmak istediğine bağlı. Çalışma koşulları olarak yarı zamanlı (part-time) çalışabilirsin. Hem bu sayede derslerine de zaman ayırmış olursun. Yarı zamanlı işleri ise iş ilanları sitelerinden bakarak isteğine göre tercih edebilirsin

En iyisi komi ama 10 saat çalıştıranlardan uzak durun ve en kötüsü olan restaurantlardan uzak durun. Gir kafeye komi olarak çalış en iyisi.

Garson olabilirsin diyecektim ki "vakit lazım" yazısını gördüm. Ne kadar vakite ihtiyacınız olduğunu hesaplayamam, hedefin nedir ders konusunda?
Direkt garson yapmazlar komi olarak başlayabilir.

Mesleki bir işte calismani tavsiye ederim elektrikçi vs.
Üniversite okuyacaksa saçma hem düşük maaş hemde gelecek odaklı.

En iyisi komi ama 10 saat çalıştıranlardan uzak durun ve en kötüsü olan restaurantlardan uzak durun. Gir kafeye komi olarak çalış en iyisi.

Direkt garson yapmazlar komi olarak başlayabilir.

Üniversite okuyacaksa saçma hem düşük maaş hem de gelecek odaklı.

Elektrik veyahut elektronik işinde çalışırsan belki elektrik elektronik mühendisliği okuyabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı