16 yaşında boy uzaması devam eder mi?

18 yaşımdayım ya da olmak üzereyim diyelim benim boyum kısa kaldı gibi başta takıyordum, çok bir şey değiştirmiyor. Eeee senden uzun kızlarla takılmayı unut gerisi koymaz. Boyum 160 benim de. 12 sonuna akdar bekle olmazsa kısmette yokmuş onun haricinde bir doktora görün devletteyse.

Sakal çıkınca mı duruyor?

Sakalın çıkıyor mu?

18 yaşımdayım ya da olmak üzereyim diyelim benim boyum kısa kaldı gibi başta takıyordum, çok bir şey değiştirmiyor. Eeee senden uzun kızlarla takılmayı unut gerisi koymaz. Boyum 160 benim de. 12 sonuna akdar bekle olmazsa kısmette yokmuş onun haricinde bir doktora görün devletteyse.

Sakal çıkınca mı duruyor?
Hayır çıkmıyor
Bilimsel mantığını tam bilmiyorum fakat uzun boylu arkadaşlarımın neredeyse hiçbirinin adamakıllı sakalı çıkmıyor. (Yaşım 19.) Aksine ben de 14 yaşımda jilet vurmaya başlamıştım ve boyum 175. Diğer sakalı gür çıkan arkadaşlarımın da boyları benzer. İlerki yıllarda boyunun bir anda uzama ihtimali var. Canını sıkma.

Arkadaşlar yaşım 16. yeni yaşıma eylül'de girdim, boyum 160. ergenliğe yeni girmiş arkadaşım bile 170 oldu, benden küçüklerin boyu da benden uzun. Psikolojik bunalım etkisi yarattı.

Erkeklerde 22'ye kadar yolu var merak etme kardeşim.

Geri
Yukarı