16 yaşında nasıl para kazanılabilir?

Nereden 1000 TL bulurum? Yaşım 16 yardıma ihtiyacım var.

Yeteneğiniz varsa Bionluk üzerinden kazanabilirsiniz, eğer yoksa esnaf lokantalarında falan çalışabilirsiniz, berberde çalışabilirsiniz.

Sana uzun vadede kazandıracak bir iş söyleyeyim. Bütün oyun sitelerine gir bütün ücretsiz oyunları ekle sonra paralı olunca hesabı sat. Ben böyle yaparak 1 ayda hesabı 2000TL'ye çıkardım.

Yeteneğiniz varsa Bionluk üzerinden kazanabilirsiniz, eğer yoksa esnaf lokantalarında falan çalışabilirsiniz, berberde çalışabilirsiniz.
Hocam freelance işlerde vergi vermesi lazım yoksa ileride başına iş açabilir. Vergi vermek için de şirket falan açılması lazım yani kısacası biraz zor.

Hocam freelance işlerde vergi vermesi lazım yoksa ileride başına iş açabilir. Vergi vermek için de şirket falan açılması lazım yani kısacası biraz zor.

Gerekmiyor diye biliyorum, Bionluk üzerinden kendisi direkt ilan açıp yapabiliyor olması lazım.

Gidip ne demeliyim lokantaya bir kere dedim iş var mı abi dedim dönerciye yoladilar beni.

Yetenek derken? Bionluk duymadim ama bakacağım.

Geri
Yukarı