16 yaşında nerede çalışılabilir?

Ömer Farukes

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar merhaba. 16 yaşındayım lise 2 öğrencisiyim. Maalesef bu yaşta çalışmak istiyorum. Ülkemizin hali malum çok işsiz var büyüyüp işsiz kalmak istemiyorum. Meslek öğrenmek istiyorum ve para kazanmak istiyorum. Part time iş arıyorum nasıl bulabilirim? YouTube video ve Photoshop yapıyorum ara sıra hobi olarak çok profesyonel değilim müşteri temsilcisi de olabilirim. Bilgisayara yatkınlığım var ingilizcem az buz var derdimi anlatacak kadar. Geliştirmeye çalışıyorum. 8 yaşından beri bilgisayara ilgi duyuyorum CS 1.6 ile başlayan serüvenim onlarca yüzlerce oyun bitirmeme sebep oldu bir şekilde bunlardan da yararlanmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Arkadaşlar merhaba. 16 yaşındayım lise 2 öğrencisiyim. Maalesef bu yaşta çalışmak istiyorum. Ülkemizin hali malum çok işsiz var büyüyüp işsiz kalmak istemiyorum. Meslek öğrenmek istiyorum ve para kazanmak istiyorum. Part time iş arıyorum nasıl bulabilirim? YouTube video ve Photoshop yapıyorum ara sıra hobi olarak çok profesyonel değilim müşteri temsilcisi de olabilirim. Bilgisayara yatkınlığım var İngilizcem az buz var derdimi anlatacak kadar. Geliştirmeye çalışıyorum. 8 yaşından beri bilgisayara ilgi duyuyorum CS 1.6 ile başlayan serüvenim onlarca yüzlerce oyun bitirmeme sebep oldu bir şekilde bunlardan da yararlanmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Sadece yazın çalışacaksan işlek bir dondurmacı bul.

Lokantada çıraklık yapabilirsin. Yaz sezonu geldiğinden çok fazla düğün olur. Düğün için yemek hazırlayan lokantalara başvurabilirsin.

Lokantada çıraklık yapabilirsin. Yaz sezonu geldiğinden çok fazla düğün olur. Düğün için yemek hazırlayan lokantalara başvurabilirsin.

Garsonluk, çıraklık, dondurmacılık, tezgahtarlık, ama en iyi gelir getiren garsonluk diye biliyorum bence garsonluk yap iyi sistem parası kasarsın yazın ful garsonluk yaparsan.

Ben 14 yaşındayken bir fabrikada çalışmıştım. Sanayiye gidebilirsin.

Yok sağ ol.

Garsonluk, çıraklık, dondurmacılık, tezgahtarlık, ama en iyi gelir getiren garsonluk diye biliyorum bence garsonluk yap iyi sistem parası kasarsın yazın ful garsonluk yaparsan.

İyi bir sistemim var kral sağ ol bu yüzden diyorum bu bilgisayarla iş yapabilir miyim diye Online müşteri temsilcisi falan.

Yeni konular

Geri
Yukarı