16 yaşında tipim nasıl?

O iş o kadar basit değil dostum çok klişe laflar bunlar.
Gayet basit, karşına alıp konuşacaksın. Olursa olur, olmazsa olmaz bu kadar kasmayın. Hiç kimse vazgeçilmez değildir. Hatta iyi ki zamanında böyle anılarım olmuş :) Zamanında çok güzel bir jestle konuşmuştum. Kızın yaptığı ise bön-bön bakmaktı. En azından kibarca reddedebilirken hanzo olanları böyle ayıklamış oluyorsunuz :) Karşınızdaki kişi gerçekten jest yapmaya ve sevginizi hak edecek biriyse gidip konuşmak en mantıklısı. Yoksa genel olarak üniversite çağına kadar kızların biraz bu yüzden burunları havada oluyor :)

Gayet basit, karşına alıp konuşacaksın. Olursa olur, olmazsa olmaz bu kadar kasmayın. Hiç kimse vazgeçilmez değildir. Hatta iyi ki zamanında böyle anılarım olmuş :) zamanında çok güzel bir jestle konuşmuştum. Kızın yaptığı ise bön-bön bakmaktı. En azından kibarca reddedebilirken hanzo olanları böyle ayıklamış oluyorsunuz :) karşınızdaki kişi gerçekten jest yapmaya ve sevginizi hak edecek biriyse gidip konuşmak en mantıklısı. Yoksa genel olarak üniversite çağına kadar kızların biraz bu yüzden burunları havada oluyor :)

O cesareti kim verecek :D?

]
Adsız.png

Hocam buraya fotoğraf atacak kadar özgüvenin varsa sana bu yolda kimse dur diyemez.
Saçların yakışıklıymış. Biraz daha uzatıp yüzünü tamamen kapatırsan işte o zaman tamam olursun. Alnın bayağı açık zira. Sana puanım on üzerinden beş buçuk. Bu puanı hak ettiğini düşünüyorum. En azından üzerinde 10Liralık keko tişört 10 liralık şekerli loris parfüm sahte Nike parmaklarındada canım anam dövmesi yok gibi.

Düzgün bir fotoğraf değil. Açı yanlış bir kere. Bu açıyla bana göre çirkinsin. Düzgün çeksen gayet yakışıklı olacak bir suratın var. Ayrıca yakışıklılık/güzellik kişiseldir. Benim dış görünüşünü beğendiğim insanı sen beğenmeyebilirsin. Demek istediğim tek kişinin lafına bakarak kendini "ben yakışıklı değilim" kalıbına sokma.

Yeni konular

Geri
Yukarı