16 yaşından itibaren uzar mıyım?

Arkadaşlar selam kasım'da inşaallah 16'ya gireceğim. Boyum şu an 170, ayak numaram 46, elim 22cm, kollarım uzun yani anlayacağınız uzuvlarım uzun. Hedefim 177-178leri görebilmek yani uzar mıyım daha acaba bilgisi olan varsa yardımcı olsun. Beslenmem çok kötü değil esneme vs yapıyorum sigara alkolüm yok. Geçen yıla göre 4-5cm uzamisım.

Ayak numaran 46 mı?

Genelleme yaparsak 15-17 yaş arası kişide ciddi derecede boy uzamaları görülebiliyor. Lisede yaz tatilinde inanılmaz derece boy atan arkadaşlarımızı hepimiz hatırlarız lakin 17'sinden son bu şekilde uzayanı daha doğrusu uzayanı ben görmedim.
Yani eğer bir genelleme yapacaksak biraz daha uzama ihtimaliniz var.

Belki bıyıkların uzaktan bakıldığında görünüyor mu veya koltuk altı kılın çıktı mı?
koltuk altını bilmiyorum ama bıyıklarım uzaktan görünüyor mastür yapmak bıyık çıkartıyormu

Benim çoğu arkadaşım da senin boylarındaydı bir anda uzadılar. Bir yaz tatilinde 6-7 cm uzayan arkadaşım var. Dedim ya uykunu al ve süt-yoğurt tüket.
yaz tatilinden önce 145 cm dim

Ben şu an 13,5 yaşındayım boyum 151 cm sence kaç yaşında sesim kalınlaşır.

O zaman 6 ay sonra ergenliğe gireceğim.
Ahahaha çok güldüm dostum. Akışına bırak sesin kalınlaşmayacak "borulaşacak" ya da çatallaşacak zamanla oturuyor 17'yim sesimde hala detone olmalar mevcut yükseldiğim anlarda. Uzar boyun daha rahat ol.

Arkadaşlar selam kasım'da inşaallah 16'ya gireceğim. Boyum şu an 170, ayak numaram 46, elim 22cm, kollarım uzun yani anlayacağınız uzuvlarım uzun. Hedefim 177-178leri görebilmek yani uzar mıyım daha acaba bilgisi olan varsa yardımcı olsun. Beslenmem çok kötü değil esneme vs yapıyorum sigara alkolüm yok. Geçen yıla göre 4-5cm uzamisım.
Bence uzarsın senin vücut baya orantısız boy kısa el ayak kocaman ben 180cm olursun nerden baksan.

Ahahaha çok güldüm dostum. Akışına bırak sesin kalınlaşmayacak "borulaşacak" ya da çatallaşacak zamanla oturuyor 17'yim sesimde hala detone olmalar mevcut yükseldiğim anlarda. Uzar boyun daha rahat ol.
bilmiyom yani arkadaşımla yaz tatiline girmeden önce aynı boydaydık şuan 160 cm falan

Ayak numaran 46 mı?
ne yaptın 36 numara giyorum

Geri
Yukarı