160 bin TL bütçe ile RS 200 mü CFMOTO 250SR mi alınmalı?

bjkworld26

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
• AMD Ryzen 5 3600 • MSI B450M-A Pro Max • Gigabyte GeForce GTX 1060 6 GB • 240 GB Gigabyte SSD / 500GB Samsung 970 EVO Plus / 2 TB western Green HDD • Kingston Beats 16 GB 3600 MHz RAM.
Bu iki motor arasında kaldım. Bütçe 160K. SR görüntü olarak daha hoş duruyor. İki motoru da kullanan varsa yazabilir mi?

RS200 öneriyor herkes. Hint > Çin zaten hem parça tedariği olsun hem dayanıklılık uzun ömürlülük olsun Hint genelde daha iyidir.

Bu CFMOTO kendi sitesinde 160.904 TL. Eskişehir'deki bayi de motor yok. Tamam parasını ödeyim motoru getirin diyorum. Olmaz öyle fiyat belli değil diyorlar. Resmi sayfasındaki fiyatı söylüyorum. Bayiye göre değişir diyor. Bu nasıl iş anlamadım. Yetkili satış merkezi nasıl fiyatı değiştirir? Galeri filan olsa kar koyup satar derim anlarım. Resmi bayi bu. Bu yasal mı?

Bu CFMOTO kendi sitesinde 160.904 TL. Eskişehir'deki bayi de motor yok. Tamam parasını ödeyim motoru getirin diyorum. Olmaz öyle fiyat belli değil diyorlar. Resmi sayfasındaki fiyatı söylüyorum. Bayiye göre değişir diyor. Bu nasıl iş anlamadım. Yetkili satış merkezi nasıl fiyatı değiştirir? Galeri filan olsa kar koyup satar derim anlarım. Resmi bayi bu. Bu yasal mı?
Hayır değil orası hangi bayi ise şikayet et.

Bu arada NS200 UG modeline de bakabilirsin normal NS200 modeline göre baya geliştirme yapmışlar ve fiyat olarak neredeyse aynılar.

Son düzenleme:
Supersuport seviyorum ben. O tarz pek hoşuma gitmiyor.

Bu iki motor arasında kaldım. Bütçe 160k. Sr görüntü olarak daha hoş duruyor. İki motoru da kullanan varsa yazabilir mi?

Bajaj modelleri gerek KTM blogu kullanması. Gerek çoğu modelinin aynı parçayı kullanması nedeniyle parça bulma veya servis ağı yönüyle gerçekten harika. Arıza veya bakım yapılırken sizi yormayıp kaza durumlarında pek masraf açmayan kullanıcı dostu ürünlerdir. 250 sr ise daha ergonomik ve teknolojik lakin parça fiyatları ve işçilik kalitesi olarak RS'ten daha düşüktür. Grenajlardan sesler gelme tam oturmama gibi sorunlar bulunmakta. 450 sr da sağlam bir işçilik var ama o da yüksek CC olduğu için bu bütçelerde 250 sr ne kadar güzel olsa da masraf ihtimali olarak RS daha mantıklı bir seçenek gibi görünüyor. Tabii 400-500 CC sinifina geçerseniz 450 sr çok güzel ve kaliteli bir seçenek ama bu klasmanda bajaj daha üstün kişisel görüşüme göre.

Supersuport seviyorum ben. O tarz pek hoşuma gitmiyor.

Naked görünüş olarak kötü gelebilir ama 2. el CB250R bakabilirsin. Bajaj CF'ye göre çok ama çok daha kaliteli. Tabii 2. el oluyor ama yine de değecek bir motordur.

Geri
Yukarı