160 TL Gaming Mouse Tavsiyesi

Ben 2 yıldır kullanıyor memnunum.
Işıklandırma sadece logonun üstünde var, zaten elime alınca ışık kayboluyor :/ . Işığın daha da belli olduğu Pusat V6 veya Rival 110 arasında kaldım. Bir tarafta kalite, bir tarafta güzel tasarım var fakat Monster'ın ekipman konusundaki kalitesini bilmiyorum. YouTube'dan inceleme videolarını izleyeceğim. Hangisi önerilmişse onu alacağım. Sizce bu ikisinin arasından hangisi iyi?

Hmm, Corsair'i direk eliyorum hocam wireless mouse kullanmak istemiyorum, kablolu da kullanılıyormuş fakat beğenmedim yine de. Motospeed öneren yok sanırım tavsiye edilmeyen bir marka. Geriye Monster ve Steelseries kaldı. Monster yerli marka ondan da pek emin değilim fakat tasarımı çok güzel. ROG Strix Impact'da güzel. Hem klavyem de ASUS olduğu için aynı marka iyi bir ikili olabileceğini düşünüyorum fakat mühim bir şey değil bu. Aralarından en kalitelisini istiyorum. Ha bu arada G300S'de var. Bunların arasında kaldım.
En kalitelisini soruyorsunuz söylüyoruz. G102, Corsair Harpoon, SS Rival 110. Bu üçü arasından ışığına göre değil fare tutuş şeklinize göre almanız gerekiyor. 3'ü zaten yakın fareler. Önemli olan fareyi tutuş şekliniz. Sonra en kral fare de olsa rahat etmezsiniz. Asus ROG Strix Impact'a daha önce bakmadığımdan yorum yapmayacağım. Kaliteliyse alınır, ben bilmiyorum, bakmadım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı