160 TL Mouse Tavsiyesi

Ruter

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. 160 TL'ye kadar oyuncu faresi önerir misiniz? Daha fazla çıkamam. Elim büyük bu yüzden g300s zor gibi duruyor. Razer Abysus nasıldır?

buton sayısı olsun tutuş, kavrama hissiyatı olsun tatmin etmez seni bence. Gamer mouse alıcaksan birazda yüksek DPI olanları tercih edebilirsin. Benim şahsen kullandığım maouseyi önerebilirim size. Ve şuan baya bir indirime girmiş bence kaçırma derim. Macro ataması mevcut. Kendi sayfasından programını indirip ışıklarınıda değiştirebiliyorsun.

Bloody A90'a bak derim. Mousepad ile güzel fiyatta.
Bûyük ihtimal bunu alacağim. Sorum şu tıklama ömrü, kaç tuşludur ve rengi değişebiliyor mu? Bazi Bloody programlari parali bu da parali mi?
buton sayısı olsun tutuş, kavrama hissiyatı olsun tatmin etmez seni bence. Gamer mouse alıcaksan birazda yüksek DPI olanları tercih edebilirsin. Benim şahsen kullandığım maouseyi önerebilirim size. Ve şuan baya bir indirime girmiş bence kaçırma derim. Macro ataması mevcut. Kendi sayfasından programını indirip ışıklarınıda değiştirebiliyorsun.
Rampage dusunmuyorum tesekkurler. Güvenemiyorum dogrusu.

O mouse'ye o kadar para verilmez dostum sırf DPİ için alacaksa orası alacak kişiye kalmış.
Bûyük ihtimal bunu alacağim. Sorum şu tıklama ömrü, kaç tuşludur ve rengi değişebiliyor mu? Bazi Bloody programlari parali bu da parali mi?

Bloody gayet güzel markadır öneririm.

Valla bende ilk başta öle düşünmüştüm. Başka bu fiyata F/P ürünü bu yoktu. Mecburen almak zorunda kaldım ama baya memnunum 6-7 aydır kullanıyorum. İyi ki almışım diyorum ama siz bilirsiniz :)

Valla bende ilk başta öle düşünmüştüm. Başka bu fiyata F/P ürünü bu yoktu. Mecburen almak zorunda kaldım ama baya memnunum 6-7 aydır kullanıyorum. İyi ki almışım diyorum ama siz bilirsiniz :)
Fiyatı yüzünden alınmaz yoksa F/p olamaz demiyor kimse. Çin'de fiyatı 80-90 TL.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı