160 TL Güç Kaynağı Tavsiyesi

Quadia

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, önceden ekran kartımı yükseltmekle ilgili bir konu açmıştım ve orada biraz bekleyip güç kaynağıyla birlikte alma kararı vermiştim. Bugün Hepsiburada'da Asus R7 260x'in 480'den 400'e düştüğünü görünce ve 750Ti ile çok farkları olmadığını görünce onun siparişini verdim ve cebimde 150 liram kaldı. Kalan paraya Corsair vs450 veya Zalman ZM-500Le alacağım ama karar veremedim. Zalman daha fazla güç veriyor ama 12v kanalı ikiye bölünmüş galiba veya ona benzer bir şey olmuş. Sizce hangisini almalıyım ?

Corsair Builder VS450 450W 80+ Power Supply (CP-9020096-EU)

Zalmana göre daha alınır duruyor... 80+ Sertifikası bilhassa tercih sebebi...

Haddi zatında "High Power ECO 600W Aktif PFC Yüksek Verimli Gerçek Güç Kaynağı (HPE-600-A12S)" bunuda değerlendir derim....

High Power ECO 600W Aktif PFC Yüksek Verimli Gerçek Güç Fiyatı

80+ olmasından çok verdiği güç benim için önemli ama gücün ikiye bölünmesi veya ona benzer bir şey okumuştum. Bunun hakkında bilgisi olan var mı?

Corsair Builder VS450 450W 80+ Power Supply (CP-9020096-EU)
+12V tek kanaldan 408W verebiliyor en mantıklı seçim bu ürün...

Şayet sisteminizi upgrade etme gibi bir düşünceniz varsa bence bütçenizi ayarlayıp daha üst bir model belirmeniz şiddetle tavsiyemdir...

Örneğin "Aerocool Strike X 600W 80+ Plus Bronz Güç Kaynağı(AE-STRIKEX-PSU-600)" olabilir... Fiyatı 225,00 TL

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı