160 TL Kulaklık Tavsiyesi

mertlanco

Kilopat
Bütcem max 160 lira civarında. Oyun oynamak ve müzik dinlemek için alıcam. Mikrofonlu olmasına gerek yok. (Sağlam mikronfonum var. ) Fakat kulak içi olursa daha iyi olur gibi. Okulum ve ev arası uzun olduğundan yolda müzik dinlicem. Şuanda oyun oynarken PHILIPS SHL3100BK/10 kullanıyorum. Aklımda Mi Xiaomi Piston 3 var yada Amazondan kargo dahil 160 lira Beats Urbeats mı alsam?

Hocam Beats almanızı tavsiye etmem. Bir 60 tl daha artırırsanız alltaki linkteki kulaklığı alabilirsiniz. Bence hem dışarıda kullanır hem evde kullanırsınız. Rengi ise çok hoş.

http://www.amazon.com/SteelSeries-Siberia-Full-Size-Headset-Built-In/dp/B008LT5MFA

Hocam nie Beats almayın dedim sizce? Aşağıdaki habere bir göz atın.

Beats Solo HD'yi 50 TL'ye üretip 450 TL'ye satıyorlar

Tabi telefon kulaklığı tarzı arıyorsanız arkadaşın dediği modele veya Sennheiser modellerine bakabilirsiniz.

Sennheiser Siberia v2 Frost Blue kullananlar memnun. Ben de Hyperx Cloud 2 almadan bu modeli almayı düşünmüştüm. Fakat sadece usb ile kullanacağım için vazgeçtim. İstersen buna bakabilirsin.

Hocam Sennheiser Siberia v2 Forest Blue diye bir kulaklık yok. Bence Siberia güzeldir, Sennheiser'in de modellerinin çoğu güzeldir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı