160 TL Mouse Önerisi

OmerFarukIlhn

Centipat
İnternetten muose alacağım ama bu iki model arasında takıldım. Yorumlarınızla yardımcı olursanız sevinirim.
6F9CCC32-D4FB-4738-A996-CD2D424CA0DD.png

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternetten muose alacağım ama bu iki model arasında takıldım. Yorumlarınızla yardımcı olursanız sevinirim.
Eki Görüntüle 439604
Dostum bloodynin bu versiyonunda makro aktif değil. Alacaksan v7ma modelini almalısın. Kendin aktif etme ücreti ve işlemi ile uğraşmazsın.
Bende şimdi ikinci makro mouse olarak g300s almayı düşünüyorum. Bloodyden çok memnunum ancak eş zamanlı makro çalıştıramadığı için g300s de deniyeyim istedim. Vaktin varsa haftaya alacağım kıyaslayaral bilgi verebilirim.
İkisinide önermem.
Bu fiyata ne önerirsin üstad?
Mouse alırken önemli olan elinize oturması ona göre tercih yapın.

Ek olarak bunlara bakabilirsiniz:

Logitech G102
Steelseries Rival 110
Steelseries Rival 105
Corsair Harpoon RGB
Arkadaşın tavsiyesini de dikkate almanı öneririm. Bloody biraz büyük g300s bşraz küçüktür. İnternetten boyutlarını kıyaslayabilirsin. Özellikle kendi mosuena bakıp aşağı yukarı tahminleme yapabilirsin

Değerli öneriniz çok teşekkürler. Peki bu mouse da 4. Ve 5. Tuşlara atanan iki ayrı makroyu aynı anda aktif edebiliyormuyuz? Yani Örnek vereyim 4.tuşa bir makro ayarladıl ve 5.tuşa bir makro ayarladık. Oyuna girdik ve 4.tuşa basarak makroyu çalıştırdık. Ancak aynı zamanda 5.tuşada basarak 5.tuş için ayarladığım makronunda eş zamanlı yani aynı anda çalışmasını sağlayabiliyormuyum?

Değerli öneriniz çok teşekkürler. Peki bu mouse da 4. Ve 5. Tuşlara atanan iki ayrı makroyu aynı anda aktif edebiliyormuyuz? Yani Örnek vereyim 4.tuşa bir makro ayarladıl ve 5.tuşa bir makro ayarladık. Oyuna girdik ve 4.tuşa basarak makroyu çalıştırdık. Ancak aynı zamanda 5.tuşada basarak 5.tuş için ayarladığım makronunda eş zamanlı yani aynı anda çalışmasını sağlayabiliyormuyum?

Ne tür oyun oynayacaksınız? Aynı anda derken anlayamadım tuşa bastığınız anda işler ikisi aynı anda çalışmaz. Mesela CS:GO'da mousenin kenarındaki tuşa otomatik silah alma yaptınız direkt bastığınızda işlem uygulanır.

Knight online, metin 2 tarzı MMO, RPG oyunlarında döngüsel makro yapma noktasında kullanmak istiyorum. Bende V7MA var dediğim örnekteki aynı anda 2 makroyu çalıştıramadım. Ancak g300s'de bunun yapılabildiğini söylediler. Yani 4. tuşa atadığımız makro aktif iken, 5. tuşa da basarsak ona yüklemiş olduğumuz makroda aktif oluyor. Böylece iki makro aktif olabiliyor dediler ama bu mümkün mü tam olarak anladım. Daha kendim denemediğim için öyle birşeyin olup olmadığını anlayamadım. Örneğin 4. makroya attack skilleri eklemek istiyorum ve bunların aktif olmasını istiyorum, aynı zamanda 5. makroyada heal skillerini eklemek istiyorum. PvP esnasında ikisini de aktif etmek istiyorum. Bu dediğimi belki tek makroda yapmak mümkün ama pek pratik olmayacaktır. İşlevsellik açısından bunu arzu etmiştim. g300s'de bu özellik yok ise ikinci alacağım makro mouse konusunda tekrar düşünmem gerekecek. Hiçbir makro mouse'da bu özellik yok ise V7MA alabilirim tekrardan.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı