160 TL'ye seçkin alınır mı?

Chx0s

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Birisinden 160 TL'ye seçkin hesap almayı düşünüyorum sizce değer mi?
Alsam rekabetçi maçlarda çok hileye rastlar mıyım?

160 TL başkasının hiç güvenilir olmayan hesabına vereceğinize 250 TL'ye gidin Steam'den alın kafanız rahat olsun. Steam hesabı satışı zaten yasak ve başına bir iş gelirse çalınırsa falan en basitinden paran da patlar öyle kalırsın.

160 TL başkasının hiç güvenilir olmayan hesabına vereceğinize 250 TL'ye gidin Steam'den alın kafanız rahat olsun. Steam hesabı satışı zaten yasak ve başına bir iş gelirse çalınırsa falan en basitinden paran da patlar öyle kalırsın.
Tam olarak bilmiyorum ama hesap bilgilerinin hepsi değişir dedi.

Değişse bile hesaba kayıtlı olan kredi kartı bunlar sayesinde hesabını geri alıp her şeyini değiştirebilir ve paran da yanar. Boşa riske atma cidden çok istiyorsan biraz daha paraya kıyıp kendine ait bir hesaptan al.

Seçkin varsa da geliyor hile yoksa da. Emin olamadım değer mi diye.

Değişse bile hesaba kayıtlı olan kredi kartı bunlar sayesinde hesabını geri alıp her şeyini değiştirebilir ve paran da yanar. Boşa riske atma cidden çok istiyorsan biraz daha paraya kıyıp kendine ait bir hesaptan al.
cLaXor haklı. Paraya kıy bence.

Hocam kesin bir istatistik veremeyeceğim fakat geliyor yani ya. Ne zaman maça girsek 5 kişi (hepimiz seçkiniz) karşıda mutlaka 0-1 level, profil resmi olmayan, oyun olarak sadece CS:GO'su olan bir steam hesabı oluyor. 1-2 arkadaşı var profilin. Neredeyse her maç var bu hesaplardan karşıda. Yani takım arkadaşlarına yerlerimizi söylememesi için bir sebep yok.

CS:GO şart değilse Rainbow Six'de rekabetçi girebilirsiniz. İki oyunu da eşit sürede oynadım ve şu ana kadar bi hileye rastlamadım R6'de. Karakterlerin özellikleri hile gibi zaten. Rekabetçi girince de ölüm kamerasını izleyince adamın hile değil gerilla olduğunu görüyorsunuz. Baya gerçek savaş gibi oynuyo herifler.

Hocam kesin bir istatistik veremeyeceğim fakat geliyor yani ya. Ne zaman maça girsek 5 kişi (hepimiz seçkiniz) karşıda mutlaka 0-1 level, profil resmi olmayan, oyun olarak sadece CS:GO'su olan bir Steam hesabı oluyor. 1-2 arkadaşı var profilin. Neredeyse her maç var bu hesaplardan karşıda. Yani takım arkadaşlarına yerlerimizi söylememesi için bir sebep yok.

Abi doğru hile geliyor da her maç falan da gelmiyor ya abartmayalım boş yere. Benim rankım mg 2'ydi sanırsam bir ay önce hep oynardım ve 10 maçta 2 tane falan geliyordu anca. Biraz da Rank'a göre değişiyor tabii alt ranklarda daha fazla oluyor.

FACEIT ne oluyor?

CS:GO rekabetçi gibi ama kendine göre Launcher'ı serverları falan ve kendine özel Anticheat'i var o yüzden daha az hile geliyor orada.

Yeni konular

Geri
Yukarı