CS:GO seçkin alınır mı?

melihkrm

Centipat
Daha fazla  
Merhaba CS:GO seçkin almayı düşünüyorum, sizce 280TL'ye almaya değer mi? Çok fazla CS oynamıyorum ama ekiple girince 3-4 el rekabetçi atıyoruz ve zevk alıyorum. Onun dışında Valorant sık oynayan birisiyim fakat arkadaşlarım sürekli seçkin almamı söylüyorlar sizce o paraya değer mi?

Merhaba CS:GO seçkin almayı düşünüyorum, sizce 280TL'ye almaya değer mi? Çok fazla CS oynamıyorum ama ekiple girince 3-4 el rekabetçi atıyoruz ve zevk alıyorum. Onun dışında Valorant sık oynayan birisiyim fakat arkadaşlarım sürekli seçkin almamı söylüyorlar sizce o paraya değer mi?
Türkiye'de artık 280TL gibi fiyatlar çok normal olduğu için alınır, Source 2 güncellemesi gelince oyuna 2 kat zam yapılacağı iddia ediliyor.

Birçok kez Sosyal üzerinde belirttim, yine belirteyim. Prime Status Upgrade'in temel fiyatı 15 USD, güncel kur ile hesaplanıyor. Anlık olarak 15 USD=318 TL, Prime Upgrade Steam mağazası üzerinde hâlâ daha ucuz. Bir de CS2'nin çıkışı ile birlikte Prime'ın temel fiyatının artma ihtimali konuşuluyor. Bunları düşünürsek fiyat güncellemesine gidilmeden bir an evvel almak en mantıklısı.

Birçok kez Sosyal üzerinde belirttim, yine belirteyim. Prime Status Upgrade'in temel fiyatı 15 USD, güncel kur ile hesaplanıyor. Şu an anlık olarak 15 USD=318 TL, Steam mağazası üzerinde hâlâ ucuz. Bir de CS2'nin çıkışı ile birlikte Prime'ın temel fiyatının artma ihtimali konuşuluyor. Bunları düşünürsek fiyat güncellemesine gidilmeden bir an evvel almak en mantıklısı.
Aynı mevzu DotA2 de var. 5 bin lira bazı skinler. :(

Şu forumda en az 50 defa şu konu açıldı. Halen de açılmaya devam ediliyor. CS prime 2 şekilde almak düşünülür. 1. oyunda hileci az gelsin, oyun içi skin düşsün, level kasayım, rozet alayım keyifle oynayım için 2. pasif gelir olarak. Pasif gelir meselesini de açıklayım. Hafta da 1 garanti kasa düşüyor. 2 de düşüyor ancak çok zor. Bunu da belli bir standarta oturtabiliyorsun. Mesela perşembe günü 1 kasa düşürdün bir sonraki hafta perşembe yine kasa düşüreceksin eğer oynarsan. Perşembe oynamadın cuma düşürdün. Bu sefer bir sonraki kasanı cuma alırsın. Silsile böyle devam eder. Ben oynamak istemiyorum diyorsan da ölüm maçına girip konsola '' +left +right '' yazıp AFK bırakırsan yine kasa düşüyor. Şuanki kasa fiyatı da en düşük 8TL. 13-15-20-35-40-60-80-100-200-300 TL'lik kasalar da var. %1 ihtimalle düşen 1500TL civarı eden kasa da var. Şans meselesi hangisinin düşeceği.

Değer. Haftada 1 kasa düşürmesi kolay, her hafta 1 kasa düşürsen ortalama 20TL'den 14 haftaya amorti edersin tahmini.

Yeni konular

Geri
Yukarı