1600-1700TL 2. el sistem toplama

Bütçe
1600-1700

INonOmpiontentI

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar selam. Ben sistemimi aldım uzun yıllar götürecek bir sistemim var. Eskisini de kardeşime verdim. 1200TL'ye satacağız depolama ve kasa dışında. Bunun üstüne biraz ekleyecek babam ama ben ve ablama telefon aldı. Adamı da zor durumda bırakmak istemiyoruz. 768P için 1600-1700TL seviyelerinde bir sistem toplanabilir mi? İstanbul içi olsun.

Ekran kartı kısmında çok seçenek var araştırmanı öneririm.
Bütçeyi aştığını düşünüyorsan;
@INonOmpiontentIToplam 1508TL tutuyor, bence gayet güzel sistem oldu.

Son düzenleme:
Mute yedim diye gelemedim. Monitörsüz sistem. Ben bunları buldum;

PSU ikinci el alınmaz, kafadan eliyoruz.
RX 470 ise mining kartı, güveniyorsan al. :D
X3440 iyi duruyor fakat tam performansını bilemem.Kendisi çok yakın performans vereceği bir test buldum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Uygun bulursan X3470 alabilirsin.
Anakartta ise;
https://www.letgo.com/tr-tr/i/intel-h55-anakart-1156-pin_5e8d395f-85c1-4fee-adab-4669726a7114
Bunun VRM yapısı daha iyi gibi.
Anakart için yeni bir konu açabilirsin, belki daha iyi seçenekler bulan olur..

PSU ikinci el alınmaz, kafadan eliyoruz.
RX 470 ise mining kartı, güveniyorsan al. :D.
X3440 iyi duruyor fakat tam performansını bilemem. Kendisi çok yakın performans vereceği bir test buldum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Uygun bulursan X3470 alabilirsin.
Anakartta ise;
https://www.letgo.com/tr-tr/i/intel-h55-anakart-1156-pin_5e8d395f-85c1-4fee-adab-4669726a7114
Bunun VRM yapısı daha iyi gibi.
Anakart için yeni bir konu açabilirsin, belki daha iyi seçenekler bulan olur.

RX 470 için mining yok gibi testlerine baktım. Her şey normal. Soğutucu ne önerirsin?

Mining için kullanılmamış olabilir ama arkasında tek port olması mining için üretilmiş bir kart olduğunu gösteriyor.Mining için kullanmadığını iddia ediyor olabilir fakat üst üste dizilmiş kartlar beni şüphelendirdi.

Bayağı iyi duruyor.
Rainbow versiyonu.

Yeni konular

Geri
Yukarı