1600-1800 TL Arası Telefon Önerisi

@Nowitzer Söylediğiniz 3 cihaz arasından Redmi 5 Plus daha öne çıkıyor.

Max Plus modeli batarya olarak bir nebze tatmin edebilir fakat kullanmış olduğu MTK yonga seti eski bir mimariye sahip. Performans anlamında SD 625 ayarında kesinlikle değil.

A1 modelinde bir takım eksiklikler var. Batarya ve kamera performansları beklenileni tam karşılamıyordu. Güncel bir tasarım diliyle Redmi 5 Plus'ta bu sorunlar giderildi.

@Nowitzer Söylediğiniz 3 cihaz arasından Redmi 5 Plus daha öne çıkıyor.

Max Plus modeli batarya olarak bir nebze tatmin edebilir fakat kullanmış olduğu MTK yonga seti eski bir mimariye sahip. Performans anlamında SD 625 ayarında kesinlikle değil.

A1 modelinde bir takım eksiklikler var. Batarya ve kamera performansları beklenileni tam karşılamıyordu. Güncel bir tasarım diliyle Redmi 5 Plus'ta bu sorunlar giderildi.
Teşekkürler. Son olarak Mi A2 Lite nasıldır?

Mi A2 fiyat olarak bana pahalı geliyor. Az bir fark ile Note 5 modeline yönelmek daha mantıklı olur. SD 636 yongasını barındırıyor olması büyük bir artı.

Yukarıda Lite modelinden bahsetmiştim ismini tam yazmamışım.

Dahili hafıza ve RAM miktarı Redmi 5 Plus modelinden geri olmasına rağmen daha pahalı bir fayatla satılıyor. (Piyasada bulunan 32 GB modeli için konuşuyorum.)

Ben gözüm kapalı Redmi 5 Plus alırdım.

Dahili hafıza ve RAM miktarı Redmi 5 Plus modelinden geri olmasına rağmen daha pahalı bir fayatla satılıyor. (Piyasada bulunan 32 GB modeli için konuşuyorum.)

Tamam teşekkürler.

Herkese yorumları için teşekkürler. Redmi 5 Plus satın aldım. Allah'ın izniyle kısa süre içinde gelecek.

Size uydum. Redmi 5 Plus aldım. Teşekkür ederim. İnşallah memnun kalırım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı