1600-1800 TL Arası Telefon Önerisi

Redmi 5 Plus ekranı ve performansı ile seni baya tatmin edecektir. Kamerası fiyatına göre güzel iş çıkartıyor. Batarya konusunda 4000MAh ve kesinlikle üzmeyecek hatta fazlasıyla memnun edecek bir değer. Benim tavsiyem Redmi 5 Plus.

Şimdiden hayırlı olsun. :) Emin olun en doğru tercihi yaptınız.

İlerleyen zamanlarda küçük bir kullanıcı incelemesi bekleriz.
Tabii ki yaparım. Çok teşekkürler. Biraz arada kalmıştım. Birisinin bataryası iyiydi ve ekranı büyüktü. Diğeri güncellemeleri önce alıyordu. Ancak 5 Plus aldım. Tekrardan teşekkürler. Bu arada siz hangi telefonu kullanıyorsunuz?
Redmi 5 Plus ekranı ve performansı ile seni baya tatmin edecektir. Kamerası fiyatına göre güzel iş çıkartıyor. Batarya konusunda 4000MAh ve kesinlikle üzmeyecek hatta fazlasıyla memnun edecek bir değer. Benim tavsiyem Redmi 5 Plus.
Evet zaten Redmi 5 Plus aldım. Allah'ın izniyle birkaç gün içerisinde gelecek.

XA kullanıyorum şu an. Ekran paneli arızalandı yakın bir zamanda yeni bir cihaz almayı düşünüyorum.
Tamam. İnşallah istediğiniz telefonu alırsınız. Bu arada telefon konusunda çok bilgilisiniz (y)
Herkese teşekkürler. Hepsinden vazgeçip, Redmi Note 5 3/32 aldım çok şükür. Hafıza konusunda sıkıntı olursa SD kart alarak çözerim. Çok teşekkürler.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı