1600-2200 TL Arası Android Telefon Önerisi

Ostrich

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar Technopat Ailesi,
Bütçem 1600-2200 arası bu segmentte;
J7 pro, Mate 10 lite, A7 2017 kafamda bu üçü var, önerileriniz bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
(Dipnot: Xiaomi vb önermeyin Delta servise pek güvenmiyorum).

Son düzenleyen: Moderatör:
Zenfone 5 modeline bak, bu modellerden daha iyi modeller.

Bunlar arasından ise A7 2017 genel olarak daha başarılı bir cihaz diğerlerine göre, kamera olarakta daha üstün. Daha sonra Mate 10 Lite gelir, bu halka içinde J7 PRO kamera noktasında bu modellerden geride kalıyor hem ön hem arka kamera olarak. Bu üç modelinde donanım ve performansı birbirine çok yakın. Zenfone 5 ise bu modellerden CPU olarak çok daha güçlü bir model.

Günlük hayatta çok fazla telefonla oyun oynayan biri değilim zenfone 5 tasarımını pek beğenmedim peki p20 lite nasıldır sizce ?

Zenfone 5 daha makul ve donanımsal bakımdan daha iyi sanırım zenfone 5 alacağım yorumlarınız için teşekkürler.

Son düzenleme:
İthalatçı garanti sizin için sorun olmayacaksa, Samsun Galaxy Note Fan Edition yukarda saydığınız telefonların hepsinden daha iyi bir cihaz. İsterseniz bir inceleyin telefonu. Kamera, ekran, ram, işlemci ve performansı ile güzel ve kaliteli bir ürün. Ayrıca kutu içeriği de gayet zengin. Fiyat olarak 2200 TL

Samsung Galaxy Note Fan Edition

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı