1900-2200 TL Arası Telefon Önerisi

ludovicio13

Decapat
4 senelik Xperia Z telefonum düştü ve ekranı kırıldı. Orta segmentte fiyat/performans bir telefon bakmak istiyorum. Sosyalde araştırdım fakat millet birisinin dediği modeli o kadar kötülüyor ki insan kararsız kalıyor. P20 Lite, Mi8 Lite arasında kararsız kaldım. Başka önerilere açığım fakat fiyatta taviz veremem. Son olarak acaba hepsiburada'dan ithalatçı garantisi ibaresi bulunan telefon alınır mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
4 senelik Xperia Z telefonum düştü ve ekranı kırıldı. Orta segmentte fiyat/performans bir telefon bakmak istiyorum. Sosyalde araştırdım fakat millet birisinin dediği modeli o kadar kötülüyor ki insan kararsız kalıyor. P20 Lite, Mi8 Lite arasında kararsız kaldım. Başka önerilere açığım fakat fiyatta taviz veremem. Son olarak acaba hepsiburada'dan ithalatçı garantisi ibaresi bulunan telefon alınır mı ?
GM9 Pro tavsiye ederim. Fazla para kaptırmaya gerek yok sonuçta sadece bir telefon günlük yaşantındaki herşeyi rahatlıkla yapabilirsin.

Bence p20 lite alınmaz hocam diğer amiral gemileri varken lite telefona o kadar para verilmez XİAOMİ Mİ8SE al keyfine bak ya da 2.el Mi Mix 2
hepsiburada veya herhangi bir sitede şebeke probleminden bahsediyordu sizce sorunu yaşar mıyım ?
Redmi Note 7 modelini öneririm.
bu telefonu kendime daha yakın hissettim. Kendiniz kullanıyor musunuz acaba p20den kesinlikle vazgeçtim ama Xiaomi daha yeni Türkiye'ye geldiği için nereden alacağım konusunda tereddütlerim var. Yardımcı olabilir misiniz ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı