1600 AF + 1TB SSD vs 2600 + 1 TB HDD

Çok basit. 2600 yerine 1600 AF alarak 258 TL cebinde kalıyor. HDD yerine SSD seçince 110 TL daha vererek bu işten karlı çıkıyor. Karlıdan kastım para olarak değil HDD yerine SSD sahibi oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam monitörlü olarak 6120-30 civarına çıkabilirim en fazla.

Tam olarak nasıl değişiklik yaptın bilmiyorum. Limitine göre ben olsam bu şekilde değişiklikler yapardım ve üzerine bu özelliklerde monitör eklerdim. Daha uygunu vardır belki pek araştırmadım şu anda. SSD 480GB tutup ileride depolama amaçlı yanına uygun bir HDD alman şu an için yeterli olacaktır.

Screenshot_9.png

Ram eksik kalmış sanıyorum 🙂

Hocam Elinize sağlık Bana zaman ayırdınız fakat farklı yerlerden söyleyemiyorum.1 yerden söylemem lazım monitör sorun olmaz fakat
Tam olarak nasıl değişiklik yaptın bilmiyorum. Limitine göre ben olsam bu şekilde değişiklikler yapardım ve üzerine bu özelliklerde monitör eklerdim. Daha uygunu vardır belki pek araştırmadım şu anda. SSD 480GB tutup ileride depolama amaçlı yanına uygun bir HDD alman şu an için yeterli olacaktır.

Eki Görüntüle 588403

Hocam 16 gb yaptım 1650 super birde 1 tb yaptım öyle oldu yanınada şunu söyleyeceğim.

Hocam Elinize sağlık Bana zaman ayırdınız fakat farklı yerlerden söyleyemiyorum.1 yerden söylemem lazım monitör sorun olmaz fakat

Hocam 16 gb yaptım 1650 super birde 1 tb yaptım öyle oldu yanınada şunu söyleyeceğim.

Eğer ileride 1 adet ram ve HDD ekleyebileceksen 1660 Super ile gitmeni öneririm. Tercih senin.

1650 Super + 16 GB Ram + 1TB SSD
1660 + 16 GB Ram + 480 SSD
1660 Super + 8 GB Ram + 480 SSD

Aşağı yukarı aynı fiyata geliyor şu anda o cihazda.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eki Görüntüle 588403

Hocam Birde şunu sorucam ne farkı var 1 tb ssd ile Nvme m.2 nin hangisini almalıyım eğer seçme şansı olursa game garajdan

Yeni konular

Geri
Yukarı