1600 AF Sistem için bileşen tavsiyesi

Hocam 3000MHz yeterli, Ryzen 5000'i bekleyin derim. 270TL'ye daha iyi bir şey bulabileceğinizi sanmıyorum. Birkaç ay önce olsaydı kralını bulurdunuz ama şimdi her şey arttı şu virüsten.
Aynen öyle. Biraz da şans işi. VRM'si çok güzel B450-A PRO MAX aldı arkadaşım ikinci el. Kart 4 aylık vatan faturalı ve tertemiz. Taktı 1600 AF ve güzel güzel kullanmakta :) Bıktım Letgo'da ürün kovalamaktan. B450M-S2H alıp devam dedim. Zaten 1600 AF için rahat rahat yeterli bir kart. Ben linkleri sipariş geçeyim o zaman da bitsin artık şu çilem :) X3440 setupı da elden çıkarayım.

Aynen öyle. Biraz da şans işi. VRM'si çok güzel B450-A PRO MAX aldı arkadaşım ikinci el. Kart 4 aylık vatan faturalı ve tertemiz. Taktı 1600 AF ve güzel güzel kullanmakta :) Bıktım Letgo'da ürün kovalamaktan. B450M-S2H alıp devam dedim. Zaten 1600 AF için rahat rahat yeterli bir kart. Ben linkleri sipariş geçeyim o zaman da bitsin artık şu çilem :) X3440 setupı da elden çıkarayım.
Öyle hocam, hiç üst düzey anakarta falan gerek yok artık. İşini görsün, birkaç özelliği olsun. Sıkıntı çıktığında seni kurtarabilsin yeter. O bizdehesapliy'yı biraz daha araştırın hocam. Ben bakınacağım şöyle bir.
Yorumları çok iyi.

Güzel bir sistem olmuş. RAM konusunda fikrim yok. 1600 AF, 1200 AF den daha iyi olduğu söyleyebilirim. B450 anakart seçimi de iyi, yeni çıkacak Ryzen işlemciler destekleyecek diye söylendi. Makale açıldı mı hatırlamıyorum.

Corona bitene kadar fiyatların düşeceğini hiç sanmıyorum. Bir aydır kendime, arkadaşlarıma bir şeyler alıyorum internetten. Bazı ürünleri takip ediyorum. Sürekli bir artış var ve ara ara indirim oluyor. O indirimlerde de öyle über bir indirim yok. Bir ay önce 2600 TL olan ürünü 3400 TL çekip 32000 TL itelenen ürünler mevcut. Laptoplarda bu farkı rahatlıkla görebilirsiniz.

@Jang Geum'un Danji Yemeği Ürün yorumlarına da bakındım. Sorun çıkmayacak gibi görünüyor.

Birkaç saate siparişleri geçeceğim. Umarım daha önce hiç yaşamadığım gibi yine sorun yaşamam :)
Linkteki RAM'ler bitmiş, alamadım. Diğerlerini sipariş ettim. RAM lazım oldu şimdi :)

Ürün yorumu yok, bilemedim ki. Alayım mı buradan 2 tane?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı