1600 liralık icralık kredi kartı borcu 10 yıl ödenmezse faizi ne kadar olur?

Kanka senin daha önce olduysa bilirsin. Kapalı: Haricen tahsilat ne demek

Bankadan ya da hukuk bürosundan borcu ödediğinde öyle yazar. Böyle eski borçları artık banka takip etmediğinden hukuk bürosuna yönlendiriyor seni. Arıyorsun zaten telefon numarandan tanıyorlar seni yoksa dosya numarasını söylüyorsun. Diyorsun bu borç ne kadar kapatmak istiyorum, ana parayı söylüyor sana havale yapıyorsun sonra haricen tahsilattan kapanıyor.

Bankadan ya da hukuk bürosundan borcu ödediğinde öyle yazar. Böyle eski borçları artık banka takip etmediğinden hukuk bürosuna yönlendiriyor seni. Arıyorsun zaten telefon numarandan tanıyorlar seni yoksa dosya numarasını söylüyorsun. Diyorsun bu borç ne kadar kapatmak istiyorum, ana parayı söylüyor sana havale yapıyorsun sonra haricen tahsilattan kapanıyor.
Ya şimdi abi benim kredi kartım icralık olmuştu. Ben icrayı falan ödemedim bugün icra dairesine gittim dosya açık ama harç ücreti 60 tl dedi. İcra ödenmiş ama haberim yok. Avukatı bulup börosuna gittim borcun ödenmiş bir borcun yok, dosyan kapalı dedi. Borcumu ya tanıdığım biri ödedi yada pandemi dönemiydi diye sildiler mi bilmiyorum. Bankaya gidip kim borcu ödemiş diyorum bilgi vermiyor. Acaba banka çizgi çekmiş olabilir mi

Ya şimdi abi benim kredi kartım icralık olmuştu. Ben icrayı falan ödemedim bugün icra dairesine gittim dosya açık ama harç ücreti 60 tl dedi. İcra ödenmiş ama haberim yok. Avukatı bulup börosuna gittim borcun ödenmiş bir borcun yok, dosyan kapalı dedi. Borcumu ya tanıdığım biri ödedi yada pandemi dönemiydi diye sildiler mi bilmiyorum. Bankaya gidip kim borcu ödemiş diyorum bilgi vermiyor. Acaba banka çizgi çekmiş olabilir mi.

Başkası ödemiş olabilir hukuk bürosuna düşen borca banka çizgi çekmez. Kapanmış borç üzerine düşünmeye değmez.

Borç olmuş bitmiş kapanmış.
Fakat bu sizin puanı baya etkilemiş olmalı.
Asıl olay şimdi yeni kart yada Kredi kullanmak istersen geçmişte 10 yıl ödemekten kaçtığın, unuttuğun Kredi kartı karşına çıkar.l

Geri
Yukarı