1600 TL 144 HZ 1 ms oyuncu monitörü önerisi

Murat Sönmez

Hectopat
Merhaba. 1600 TL'ye kadar bütçem var. Direk mağazadan gidip almalık monitör arıyorum. 144 Hz 1MS olsun. Bir de düz ekran istiyorum curved ekranlar oyun oynarken çok iyi olmuyor. Nasıl bir şey almalıyım? Özellikle neye dikkat etmeliyim? Şimdiden teşekkürler.

BenQ Zowie XL2411P Monitör ( E-Spor oyunları oynuyorsan, Örneğin CS:GO LOL gibi bunu alabilirsin)
AOC 24G2U Monitör (Film-Dizi izlerim ama oyunda da oynarım, Renkler Daha çok olsun isterseniz kesinlikle öneririm.
Samsung 23.5" LC24FG73FQMXUF 1ms 144Hz DP 2xHDMI FreeSync FHD Quantum Dot Curved Gaming Monitör | ITOPYA ( TN panel kadar cansız olmasın, Lakin IPS kadar da göz yormasın dersen öneririm, Curved olması seni yanıltmasın, Çok az eğilmiş hali)
Hangisi Alanına uyuyorsa onu tercih edebilirsin.

Merhaba. 1600 TL'ye kadar bütçem var. Direk mağazadan gidip almalık monitör arıyorum. 144 Hz 1MS olsun. Bir de düz ekran istiyorum curved ekranlar oyun oynarken çok iyi olmuyor. Nasıl bir şey almalıyım? Özellikle neye dikkat etmeliyim? Şimdiden teşekkürler.
O kadar para vermişken hz.'den kısabilirsin ama 27'den kısma

O kadar para vermişken hz.'den kısabilirsin ama 27'den kısma
Ne alaka? Oyun için monitör alıcam. Niye hz den kısayım?
BenQ Zowie XL2411P Monitör ( E-Spor oyunları oynuyorsan, Örneğin CS:GO LOL gibi bunu alabilirsin)
AOC 24G2U Monitör (Film-Dizi izlerim ama oyunda da oynarım, Renkler Daha çok olsun isterseniz kesinlikle öneririm.
Samsung 23.5" LC24FG73FQMXUF 1ms 144Hz DP 2xHDMI FreeSync FHD Quantum Dot Curved Gaming Monitör | ITOPYA ( TN panel kadar cansız olmasın, Lakin IPS kadar da göz yormasın dersen öneririm, Curved olması seni yanıltmasın, Çok az eğilmiş hali)
Hangisi Alanına uyuyorsa onu tercih edebilirsin.
Merhaba. VIEWSONIC XG2401 24 inç Full HD 2xHDMI+DP 1ms 144Hz Profesyonel Ergonomik Oyuncu Monitörü böyle bir ürün buldum. Sizce iyi mi? Birde Freesync diyor ama NVIDIA G-sync kullanıyor. Bir sıkıntı olur mu?

Aoc 24g2u kulllanıyorum çok memnunum.1600 tl bandında aynı markanın 27g2u modelini öneririm.Fiyatı 1599 veya 1699 gibi birşey olması gerek.
Hortlatmış gibi oluyorum ama ben de 24g2u almayı düşünüyorum hala kullanıyorsan bir sıkıntı çıkardı mı ?

Geri
Yukarı