1600 TL 144 Hz IPS/VA monitör önerisi

Buna bi' bak istersen 100 lira da cebinde kalır

144 Hz öneri istiyor 75 Hz öneriyorsunuz.

Bunlar bilinen kullanıcısı çok olan seçenekler. ASUS önermeyin demişsiniz. Şu an ASUS'un monitörü F/P ürün. Bir sebebiniz mi var?

%90 DCI P3 renk gamutuna ve 350 candela parlaklığa bu bütçede başka monitörde ulaşamazsınız. Ayrıca Türkiye'de çıkalı 11 gün oldu.
144 Hz öneri istiyor 75 Hz öneriyorsunuz.

Bunlar bilinen kullanıcısı çok olan seçenekler. ASUS önermeyin demişsiniz. Şu an ASUS'un monitörü F/P ürün. Bir sebebiniz mi var?
@TheGomezMC
Fiyatı için özellikleri çok düşük ve rakipleri karşısında güçsüz. %72 NTSC ve 250 candela ile ne kadar iyi olabilir ki?

%90 DCI P3 renk gamutuna ve 350 candela parlaklığa bu bütçede başka monitörde ulaşamazsınız. Ayrıca Türkiye'de çıkalı 11 gün oldu.

@TheGomezMC
Fiyatı için özellikleri çok düşük ve rakipleri karşısında güçsüz. %72 NTSC ve 250 candela ile ne kadar iyi olabilir ki?

Önerdiğin monitör özelliklerine bakılırsa evet güzel. Fakat kullanıcı yorumları önemli. Henüz kullanılamamış.

Önerdiğin monitör özelliklerine bakılırsa evet güzel. Fakat kullanıcı yorumları önemli. Henüz kullanılamamış.
Yeni monitör dediğim gibi. HepsiBurada üstünde konforlu ve göz yormadığı belirtilmiş. Göz yormadığına göre OSD üstündeki modların kullanışlı olduğunu düşünüyorum. Sviwel yok ama asansör var :).

@TheGomezMC
Böyle eksileri olduğunu bilmiyordum teşekkürederim.
Ben aktif olarak asus kullanıyorum ama o detayları hiç fark etmedim bilmediğimden.

Böyle eksileri olduğunu bilmiyordum teşekkürederim.
Ben aktif olarak asus kullanıyorum ama o detayları hiç fark etmedim bilmediğimden.
Marka/panel türü değil model önemli. Asus ProArt serisine hayranım ancak TUF serisine karşı bir sevgisizlik var (Hz ve panel türü üstüne ürün yapıp bilinçsiz kullanıcıyı kandırma çabaları var).

Yeni konular

Geri
Yukarı