1600 TL 144Hz monitör önerisi

ErdoganD

Hectopat
Ekran kartı: Palit GTX 1660 Super.
Merhaba dostlar. Benim ortalama 1600 TL bütçem var ama tabii ki de abartmamak şartıyla artabilir veya düşebilir önerileriniz.
Oynayacağım oyunlar genel olarak: Arma 3-LoL-CS:GO-Squad-Sea of Thieves- R6 gibi gibi oyunlar. Birkaç gündür IPS panel araştırdım ve en son AOC 24G2U ile karar kılmıştım fakat ölü piksel vb. şikayetler beni korkuttu ve alamadım. Sizden ricam tavsiyelerinizle birlikte açıklayarak öneri yaparsanız çok mutlu olurum çünkü şu an ne satın alacağıma asla karar veremiyorum.

Cuma günü İncehesap Gaming Gecesinde 165Hz 1ms IPS Asus monitörü 1500-1600 civarında sattı.
Aceleniz yoksa cuma gününü bekleyip 165Hz alın.

Ekran kartı: Palit GTX 1660 Super.
Merhaba dostlar. Benim ortalama 1600 TL bütçem var ama tabii ki de abartmamak şartıyla artabilir veya düşebilir önerileriniz.
Oynayacağım oyunlar genel olarak: Arma 3-LoL-CS:GO-Squad-Sea of Thieves- R6 gibi gibi oyunlar. Birkaç gündür IPS panel araştırdım ve en son AOC 24G2U ile karar kılmıştım fakat ölü piksel vb. şikayetler beni korkuttu ve alamadım. Sizden ricam tavsiyelerinizle birlikte açıklayarak öneri yaparsanız çok mutlu olurum çünkü şu an ne satın alacağıma asla karar veremiyorum.
İtopya'da haftasonu fırsatları dahilinde güzel monitörler indirimde ancak arkadaşın da dediği gibi gaming gecesi veya kara cuma yaklaşıyorken ne kadar doğru bilinmez.

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    37,4 KB · Görüntüleme: 32

Yeni konular

Geri
Yukarı