1600 TL 2 Tane Android Telefon Tavsiyesi

İlk önce şunu demeliyim ki sakın ama sakın turkcell vodafone veya avea dan telefon alma
neden diyceksin
nedeni: saçma sapan uygulamalarla geliyorlar 16 gb tan sana kalan 8 gb falan kalıyor ( rootlarsan kaldırırsın ama root atmayı bilmiyorsan bulaşma brick edersin telefonu)

Şu telefonlara bakabilirsin;
1. Discovery 2 plus
2. Asus zenfone 6 ( küçük olsun diyorsan zenfone 5 )
3. Discovery 4g
4. Lenovo P70 ( hızı tatmin etmeyebilir ama bataryası rahat 1 günü çıkarır)
Size katılmıyorum, yeni çıkan operatör telefonları gayet başarılı. F/P ürünü tam da. Çoğu telefon 16 gb hafızayla geliyor zaten. Yeni telefonlarında da o dediğiniz "saçma sapan uygulamalar" çok az sayıda ve bir çoğu kaldırılabiliyor. Ayrıca Vodafone yeni telefonuna güncelleme desteği vereceğini belirtti.

Zenfone 2 hariç hiç bir zenfone telefon alma asus rezalet bir iş çıkarmış ilk seride. Lenovo P70 yada E5 olabilir GM' ye de bulaşmanı önermem.

Size katılmıyorum, yeni çıkan operatör telefonları gayet başarılı. F/P ürünü tam da. Çoğu telefon 16 gb hafızayla geliyor zaten. Yeni telefonlarında da o dediğiniz "saçma sapan uygulamalar" çok az sayıda ve bir çoğu kaldırılabiliyor. Ayrıca Vodafone yeni telefonuna güncelleme desteği vereceğini belirtti.

Sana şu kadarını diyim operatör telefonları bir halta yaramıyor saçma sapan uygulama dışında dandik malzeme kullanımı var aynı general mobile gibi general mobile önerdim adama nedeni ise kısıtlı parası var

2 adet Zenfone 6 almalisiniz. Bataryasi uzun gitsin demis, millet Zenfone 5 onermis.
Galaxy E5 veyahut daha ucuz olan Xperia E4G alabilirsiniz. Malum, Sony telefonlarinin sarji uzun gider.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı