1600 TL Anakart, islemci, Ram onerisi

ksn

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaslar. 1600TL DDR4 Ana kart, Ram, islemci ve sivi sogutma tavsiye edermisiniz? Elimde MSI R9 390 Ekran karti ve Coller Master 700watt PSU var. Yardimlariniz icin simdiden Tesekkurler.
NOT: Klavye Fransizca oldugundan Turkce karakter kullanamiyorum ozur dilerim.

Şimdi Overclock yapmayacaksanız sıvı soğutmaya gerek yok ki 1600 TL alacağınız bu 3 parça ile sıvı soğutma gereksiz. Eğer içim rahat etmez stock soğutucu yerine ben iyi bir soğutma istiyorum derseniz kalan miktarla bir soğutucu da önerebilirim.

Dosya Ekleri

• ScreenShot_20160226163621.png
    ScreenShot_20160226163621.png
    101,6 KB · Görüntüleme: 283
Merhaba arkadaslar. 1600TL DDR4 Ana kart, Ram, islemci ve sivi sogutma tavsiye edermisiniz? Elimde MSI R9 390 Ekran karti ve Coller Master 700watt PSU var. Yardimlariniz icin simdiden Tesekkurler.
NOT: Klavye Fransizca oldugundan Turkce karakter kullanamiyorum ozur dilerim.

yakın zamanda anakart alacaksan para iadesi kampanyasını kaçrımamanı öneririm
son tarih 29 şubat

önerim z170a pc mate (usb 3.1,m2 ve sata express yuvalı,crossfire destekli)
gelen 80 tl para ile extradan kendine oyun alabilirsin

MSI Motherboard | Bundle Cashback

Şimdi Overclock yapmayacaksanız sıvı soğutmaya gerek yok ki 1600 TL alacağınız bu 3 parça ile sıvı soğutma gereksiz. Eğer içim rahat etmez stock soğutucu yerine ben iyi bir soğutma istiyorum derseniz kalan miktarla bir soğutucu da önerebilirim.
Suan elimde Coller Master T212 evo sogutucu var hocam. Dediginiz gibi sivi sogutma gereksiz. Oneriniz icin Tesekkurler.

yakın zamanda anakart alacaksan para iadesi kampanyasını kaçrımamanı öneririm
son tarih 29 şubat

önerim z170a pc mate (usb 3.1,m2 ve sata express yuvalı,crossfire destekli)
gelen 80 tl para ile extradan kendine oyun alabilirsin

MSI Motherboard | Bundle Cashback
Hocam onerilerin icin cok saol. Ben yurt disindayim buradan alacagim.

İntel i5 6600k, Asus z170-a, Kingston 2x8 Hyperx Fury 2666 mhz. 50-100 lirada hava soğutma alsanız yetecektir.
Tesekkurler hocam cok saol.

Bu şekilde toplarsan soğutucuya pek ihtiyacın olacağını sanmıyorum. Elinde ki soğutma uyarsa onu monte edebilirsin yinede. Bu arada elinde mevcut Kasa var mı? Varsa nasıl bir model? Kalan miktar ile iyi bir Kasa da önerebiliriz.

upload_2016-2-26_17-34-46.png

Hocam ben yurt disindayim fiyatlar ayni degil galiba. Sizce i7 6700k, MSI Z170A Gaming Pro, G.skill kit 16gb DDR4 2800Mhz CL16 X4 nasil? bunlari alabilirim 650 euro

Bu şekilde toplarsan soğutucuya pek ihtiyacın olacağını sanmıyorum. Elinde ki soğutma uyarsa onu monte edebilirsin yinede. Bu arada elinde mevcut Kasa var mı? Varsa nasıl bir model? Kalan miktar ile iyi bir Kasa da önerebiliriz.

Eki Görüntüle 144135
Hocam kasa Thermaltake v51. Yanliz sistem olarak su parcalari alabilme imkanim var burada yani Fransada daha ucuz parcalar:i7 6700k, MSI Z170A Gaming Pro, G.skill kit 16gb DDR4 2800Mhz CL16 X4 nasil sizce?

Hocam ben yurt disindayim fiyatlar ayni degil galiba. Sizce i7 6700k, MSI Z170A Gaming Pro, G.skill kit 16gb DDR4 2800Mhz CL16 X4 nasil? bunlari alabilirim 650 euro

Hocam kasa Thermaltake v51. Yanliz sistem olarak su parcalari alabilme imkanim var burada yani Fransada daha ucuz parcalar:i7 6700k, MSI Z170A Gaming Pro, G.skill kit 16gb DDR4 2800Mhz CL16 X4 nasil sizce?

Dostum eğer o bileşenleri mevcut bütçen ile alabiliyorsan bizim önerilerimizi hiç dikkate alma bile. Kendi belirlemiş olduğun parçalar gayet sağlam ve uzun ömürlüdür kaçırma derim. Anladığım kadarıyla Fransa'da teknoloji pazarı gayet cazip. :)

Dostum eğer o bileşenleri mevcut bütçen ile alabiliyorsan bizim önerilerimizi hiç dikkate alma bile. Kendi belirlemiş olduğun parçalar gayet sağlam ve uzun ömürlüdür kaçırma derim. Anladığım kadarıyla Fransa'da teknoloji pazarı gayet cazip. :)
Aynen hocam kampanya var. Ram, Ana kart, islemci bunun 3'u 650euro. Turkiyede parcalar cok pahaliymis. Kusura bakmayin sizide mesgul ettim. Turkiye piyasasini bilmedigim icin aynidir diye dusundum.

Aynen hocam kampanya var. Ram, Ana kart, islemci bunun 3'u 650euro. Turkiyede parcalar cok pahaliymis. Kusura bakmayin sizide mesgul ettim. Turkiye piyasasini bilmedigim icin aynidir diye dusundum.

Ne kusuru dostum lafı bile olmaz. Euro aldı başını gidiyor ya. :(
Şuan ki piyasaya göre 1 Euro = 3,2 TL. Buradan anlarsın zaten Türkiye'de ki piyasanın halini.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı