1600 TL Curved monitör önerisi

Son düzenleme:
Ben bunları buldum ikiside güzel bende ikisinden birini almayı düşünüyorum.

ViewSonic VX2458-C-mhd 23.6" 144Hz 1ms (HDMI+Display+DVI) FreeSync/GSync FHD Curved Oyuncu Monitör

Tavsiye ederim güzel monitör
resim_2021-02-24_125711.png

Herkese teşekkür ederim arkadaşlar bende ASUS TUF olan modeli düşünüyordum fakat birkaç kişiden aşırı Ghost olduğunu duydum bir de Vatan'dan almayı düşünüyorum ölü piksel testi yaptırıp.

Herkese teşekkür ederim arkadaşlar bende ASUS TUF olan modeli düşünüyordum fakat birkaç kişiden aşırı Ghost olduğunu duydum bir de Vatan'dan almayı düşünüyorum ölü piksel testi yaptırıp.
Ben de bu modeli kullanıyorum. Ölü piksel veya ghosting yaşamadım ama forumda yaşayanlar olmuş. Bence de test yaptırıp almanız iyi olur.

Ben de bu modeli kullanıyorum. Ölü piksel veya ghosting yaşamadım ama forumda yaşayanlar olmuş. Bence de test yaptırıp almanız iyi olur.

Teşekkür ederim dostum sizce bu monitör nasıldır?

Teşekkür ederim dostum sizce bu monitör nasıldır?
Önceki kullandığım model buydu açıkçası pek tavsiye etmiyorum hocam ben ölü piksel mi dersin ışık sızmasımı dersin ekran titremesimi dersin ghosting mi dersin elektriklenme bile vardı monitörde malzeme kalitesi çok düşük 1ms ile freesync aynı anda kullanılmıyor herşeyi yaşadım ben önermiyorum hocam şuan tuf vg24vq modelini kullanmaktayım memnunum.Ghostinge rastlamadım henüz.

Yeni konular

Geri
Yukarı