1600 TL masaüstü bilgisayar tavsiyesi

Rehberimdeki sistem 1350 civarı tutuyor kalan parayla monitör bakın.

Uzay sistem, yaklaşık 1600 lira tutuyor. Pazarlık, indirim derken 1600'e alabilirsiniz. Monitörü daha düşük bir model seçip SSD alabilirsiniz, veya RAM'i sıfır olarak alabilirsiniz.

Açıklamada pazarlık var yazılmış 1600'e inerse alın ilerdede bir 4 GB RAM daha ekleyin.

Kısıtlı bütçe olduğu için o fiyata APU toplanır!

O fiyata işlemci olarak Ryzen 3 ya da AMD atholn alınır diye biliyorum.

Hepsi ikinci el olsa bile gerçekten zor, en fazla 1600'e mi çıkabiliyorsunuz?

Benim bir laptopum var. 1 TB harddisk 8 GB RAM falan var eğer laptoptaki parçalar masaüstü bilgisayara aktırılabiliyorsa ona göre hesaplama yapabilirsiniz.

Benim bir laptopum var. 1 TB harddisk 8 GB RAM falan var eğer laptoptaki parçalar masaüstü bilgisayara aktırılabiliyorsa ona göre hesaplama yapabilirsiniz.

Laptop HDD'si bir işe yarar oda masaüstüde düşük performasn verir laptopu kullanmıyorsanız satın üstüne 1600 TL ekleyin daha iyi bir sistem toplanır.

Laptop HDD'si bir işe yarar oda masaüstüde düşük performasn verir laptopu kullanmıyorsanız satın üstüne 1600 TL ekleyin daha iyi bir sistem toplanır.

Laptopumda bir sürü sorun olduğu için masaüstü almak istiyorum onun için yeni konu açtım ama onay bekliyor şu an oradan sorunlarına bakabilirsiniz. Ama o konuya sadece ekran kartı ile ilgili olan kısmı yazdım. Şu anda galiba virüs bulaştı ve yavaşladı. Ekran karti ile ilgili olan sorunum çözülürse yeni bilgisayar almam zaten.

- AMD Ryzen 3 2200G 4C/4T işlemci (740TL-Bizdehesaplı)
- Gigabyte A320M S2H anakart (420TL-Gittigidiyor)
- NeoForza Black Faye 8GB 3600MHz CL19 bellek (310TL-n11)
- WD Green 320GB 7200RPM HDD (70TL-n11)
- FSP Hydro K 500W 80+B güç kaynağı (340TL-Bizdehesaplı)
1880TL yapıyor, yanına ikinci el ucuz bir monitör alınarak sistem tamamlanabilir.

Geri
Yukarı