1600 TL monitör tavsiyesi

Bütçe
1600

TheGandax

Decapat
Herkese iyi günler;
Bütçe başlıkta da gördüğünüz gibi 1600 TL oyun odaklı bir monitör istiyorum. AMD ekran kartı kullanacağım. Gerek müşteri memnuniyeti gerekse kalite konusunda bütçemin hakkını verecek bir monitör arıyorum.
Ben bir tane buldum, sizin de tavsiyelerinizi bekliyorum

IPS panel, 23.8 inch, 165 hz ve bayagi iyi gozukuyor.
Acer iyi markadir uzmez

Hayirli ugurlu olsun

FPS oyuncusu isen TN panel:

Va panel 144 hz curved:

Bütçe artarsa:

VA panel, eğimli ekran ve 144Hz.

VA panel iyidir fakat IPS alabilecek bütçe varken tercih etmek istemiyorum ayrıca Curved olayına çok takılmıyorum. Önerin için teşekkür ederim.

IPS panel, 23.8 inch, 165 Hz ve bayagi iyi gozukuyor.
Acer iyi markadir uzmez.

Hayirli ugurlu olsun.

Acer iyi, iş yapar attığın monitör ile benim attığım arasında gidip geliyorum madem attın biraz yardımcı ol zorlu bir seçim gibi geliyor. ASUS mu Acer mi?

FPS oyuncusu isen TN panel:

VA panel 144 Hz Curved:

Bütçe artarsa:

TN panel ve VA düşünmüyorum fakat büçte artarsa attığın monitörlerden birini tercih edebilirim teşekkür ederim önerin için.

Önerileriniz için teşekkür ederim.
Şu ikisi arasında kaldım ürünlere eleştirilerinizi bekliyorum.

VA panel iyidir fakat IPS alabilecek bütçe varken tercih etmek istemiyorum ayrıca Curved olayına çok takılmıyorum. Önerin için teşekkür ederim.

Acer iyi, iş yapar attığın monitör ile benim attığım arasında gidip geliyorum madem attın biraz yardımcı ol zorlu bir seçim gibi geliyor. ASUS mu Acer mi?

TN panel ve VA düşünmüyorum fakat büçte artarsa attığın monitörlerden birini tercih edebilirim teşekkür ederim önerin için.

Asus al geç.

Bence Acer'i al, arada pek fark yok zaten. Cok daha ucuz bir fiyata 21 fps daha fazla aliyorsun. Ikise'de IPS zaten. Asus monitor cok yukselmis.
Ayrica bence Acer daha iyi gozukuyor ve su an neredeyse yari fiyatinda.

Ben olsam indirimi ve daha iyi ozelliklerini kacirmayip Acer'i alirdim ama karar sana kalmis

Yeni konular

Geri
Yukarı