1600 TL sistem toplama

Makaleler
4
Yer
Ankara
Arkadaşlar, belirttiğim gibi 1600 TL bütçem var. Konulu oyun oynamayı istiyorum, Online oyun için CS:GO açsa yeterli sıfırdan sistem toplayacağım. Gösteriş benim için önemli değil performans. Önemli başlıca, oynamak istediğim konulu oyunlar;
-Far Cry 4.
-Assassin's Creed 4-3.
-Watch Dogs konsolda oynadım ama Türkçe oynamak istiyorum. Açarsa iyi olur, olmazsa canınız sağ olsun.
-Max Payne 3.
-Mgs 5.
-CoD Black Ops 2.
Önceliklerim bunlar şimdiden teşekkür ederim.

Arkadaşlar, belirttiğim gibi 1600 TL bütçem var. Konulu oyun oynamayı istiyorum, Online oyun için CS:GO açsa yeterli sıfırdan sistem toplayacağım. Gösteriş benim için önemli değil performans. Önemli başlıca, oynamak istediğim konulu oyunlar;
-Far Cry 4.
-Assassin's Creed 4-3.
-Watch Dogs konsolda oynadım ama Türkçe oynamak istiyorum. Açarsa iyi olur, olmazsa canınız sağ olsun.
-Max Payne 3.
-Mgs 5.
-CoD Black Ops 2.
Önceliklerim bunlar şimdiden teşekkür ederim.

1600 TL'ye bu oyunları açması imkansız.

Sıfır olmasını istiyorsanız bütçenin artması lazım.
Sıfır derken her parçasıyla kastettim (monitör dahil değil) kastettim yoksa 2. el sistemde kafidir.
1600 TL bu oyunları açması için düşük bir miktar. Arttırma şansınız yok mu?
Öğrenci olduğum için biriktiremiyorum paranın bir kısmınıda korsan oyun sevmediğim için oyunlara ayırdım.

download.jpg

2020`de o paraya şöyle bir şey toplarsınız herhalde hocam.

Sıfır derken her parçasıyla kastettim (monitör dahil değil) kastettim yoksa 2. el sistemde kafidir.

Öğrenci olduğum için biriktiremiyorum paranın bir kısmınıda korsan oyun sevmediğim için oyunlara ayırdım.

1600 TL ile topladığın bilgisayarla o ayırdığın parayla aldığın oyunları oynayamazsın.
@MehmetSsS size ne oluyor konun sahibiymiş gibi cevap veriyorsunuz?

Konu sahibi rozeti kimse de yok mu bende mi sıkıntı var.

Yeni konular

Geri
Yukarı