1600 TL Wireless kulaklık önerisi

1000 TL param var. 3 ay taksitle alacağım Rampage Fury X alacaktım fakat önermediler. Kullananlar da önermedi. Ben de bunları buldum.

ASUS Tuf Gaming H1 Wireless 7.1 Surround 2.4ghz Kablosuz Siyah Gaming (oyuncu) Kulaklık Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
Bu şu an çok ucuz geldi bana.

Eğer pc başında oynayacaksan bütçen 1700 tl ise bence kablolu al. Çünkü misal 800-1000 tl lik kablolu bir kulaklığın kablosuz versiyonu ortalama 1750- 2000 tl oluyor. Yani 1700 tl verip giriş orta seviye kablosuz kulaklıp alacağına o paraya kaliteli kablolu kulaklık alabilirsin. Hem oyunlarda gecikme yaşamazsın hemde seslerin nereden geldiğini daha iyi anlarsın, üstelik sesler, baslar çok daha net olur. Ayrıca kulaklık kafanda daha ergonomik durur ve seni rahatsız etmez.

Bütçeye uygun olacaksa:

Biraz aşarsa:
Bu ilk attığınız kulaklık radarıma girdi, nasıl bir marka kullandınız mı herhangi bir sorunu vs var mı?

Razer Kraken V3X kullandım. Ses kalitesi şu an kullandığı Arctis Nova 7'den daha iyi. Eğer benzer hoparlörlere sahip ise kesinlikle Razer öneririm. (Steelseries tercih etme nedenim ise Chatmix :D)

Bütçeye uygun olacaksa:

Biraz aşarsa:
Linkteki 2021 versiyon Barracuda X. Pek önermem açıkçası 2022'ye göre kötü kalıyor ama 2022'nin fiyatı da uçtu gitti. Wireless kulaklıkların fiyatları çok uçuk açıkçası. Bi ara ben de gireyim dedim sonra bi baktım CH321 performansını kablosuz almak için 3000 TL gibi fiyatlara çıkmam gerekiyor. En son kendimi Arctis 9 bakarken buldum sonra vazgeçtim.

Linkteki 2021 versiyon Barracuda X. Pek önermem açıkçası 2022'ye göre kötü kalıyor ama 2022'nin fiyatı da uçtu gitti. Wireless kulaklıkların fiyatları çok uçuk açıkçası. Bi ara ben de gireyim dedim sonra bi baktım CH321 performansını kablosuz almak için 3000 TL gibi fiyatlara çıkmam gerekiyor. En son kendimi Arctis 9 bakarken buldum sonra vazgeçtim.
Eğer kaliteli ses arıyorsan Arctis Pro, diğerleri pek iyi değil. Çok iyi ses kalitesine sahip bir kulaklık arıyorsan Steelseries öneremem :D

Konuda adam akıllı kulaklık önerilmemiş yada ben göremedim.
Baktığın modeller daha iyi ve aralarından sana şunu öneririm:
Wireless şart ise ses kalitesi olarak bu bütçelerde üstüne yok.

Mikrofon ön planda ise:
Sırf mikrofon için öneri yapıyorum yoksa G435 LS varken Barracuda X 2021 önermem çünkü en başından kendim bizzat Barracuda X 2022 kullanmaktayım ve 2021 versiyonuna göre baya gelişim olduğunu söyleyebilirim yani bu linkteki Barracuda X modeli çok da iyi bir model değil.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı