1600 TL Wireless kulaklık önerisi

Ses değil de mikrofon daha önemli hocam.
O zaman Steelseries'tan daha kötü bir seçim olamaz. Aktif gürültü engelleme okey de, harbi sesim kendi sesime benzemiyor, cidden çok kötü. Arctis'in iyi yanları:
Pil ömrü
ChatMix
Konfor
Geri kalan her şey 7/10
mikrofon 2/10

Her iki modelde de bu böyle :(

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-03-14 121931.png
    Ekran görüntüsü 2023-03-14 121931.png
    128,1 KB · Görüntüleme: 43
Konuda adamakıllı kulaklık önerilmemiş ya da ben göremedim.
Baktığın modeller daha iyi ve aralarından sana şunu öneririm:
Wireless şart ise ses kalitesi olarak bu bütçelerde üstüne yok.

Mikrofon ön planda ise:
Sırf mikrofon için öneri yapıyorum yoksa G435 LS varken Barracuda X 2021 önermem çünkü en başından kendim bizzat Barracuda X 2022 kullanmaktayım ve 2021 versiyonuna göre bayağı gelişim olduğunu söyleyebilirim yani bu linkteki Barracuda X modeli çok da iyi bir model değil.

Sizce hangisi tercih edilir attığınız 2 kulaklık arasında acaba? G435'in mikrofonuna kötü diyorlar o kadar kötü mü?

Sizce hangisi tercih edilir attığınız 2 kulaklık arasında acaba? G435'in mikrofonuna kötü diyorlar o kadar kötü mü?
HyperX'in mikrofonunada kötü diyorlar fakat bir sıkıntı yok. 😂
Youtubedan Logitech G435 Microphone yazıp bak istersen. Beğenirsen sorun yok. 👍

Peki Razer Barracuda X nasıldır?
Razer kulaklıklarına çok fazla güvenmiyorum, mouse'ına ne kadar güvensem dahi. Eskiyince kullanılmaz oluyor. (1-2 kulaklığım vardı razer marka)

Tabi Razer Barracuda X kalitelide olabilir fakat bu ürünle ilgili hiçbir bilgim yok.

Razer kulaklıklarına çok fazla güvenmiyorum, mouse'ına ne kadar güvensem dahi. Eskiyince kullanılmaz oluyor. (1-2 kulaklığım vardı Razer marka)

Tabii Razer Barracuda X kalitelide olabilir fakat bu ürünle ilgili hiçbir bilgim yok.

1500 1700 TL civarı Wireless kulaklık öneriniz var mı?(kablolu da olur ama kablosuz tercihim)

Kötü değil aslında kayıt kalitesi gayet iyi. Asıl sıkıntı mikrofon içeri gömülü olduğu için sesli konuşmanız gerekiyor.

Geri
Yukarı