1600 TL'ye kadar tablet önerisi

Bütçe var da ama eğer A7 Lite ile arasında pek fark yoksa o kadar para vermek istemiyorum fazladan zaten son senem bayağı bir para harcadım kitaplara falan. Ama derseniz ki A7 Lite uzun ömürlü olmaz mecbur alırım A7 yi
Hazır attığım linkte uygun fiyata tab a7 bulunmuş iken tercihiniz ondan olsun pişman olmicaksınız 10.4 ekranı ve 4 adet hoparlörü ve sd662 işlemcisi ile tab a7lite fark atar her açıdan a7 güzel bir cihazdır hocam android 12 alıcak yakın zamanda.İkiside 3GB ram kullanmakta lakin tab a7 işlemcisi daha güçlü.Önerim a7 bende kullanmaktayım.İncelemek isterseniz linki aşağıya bırakıyorum kararı siz verin.

Hazır attığım linkte uygun fiyata Tab A7 bulunmuş iken tercihiniz ondan olsun pişman olmicaksınız 10.4 ekranı ve 4 adet hoparlörü ve SD662 işlemcisi ile Tab A7Lite fark atar her açıdan A7 güzel bir cihazdır hocam Android 12 alacak yakın zamanda. İkisi de 3GB RAM kullanmakta lakin Tab A7 işlemcisi daha güçlü. Önerim A7 bende kullanmaktayım. İncelemek isterseniz linki aşağıya bırakıyorum kararı siz verin.

A7'de makul fakat eğer daha büyük ekran istemiyorsa A7 Lite alabilir.

A7'de makul fakat eğer daha büyük ekran istemiyorsa A7 Lite alabilir.
Hocam A7 de sadece büyük ekran yok 4 adet hoparlörü ve 7040mah batarya var ve fiyat farkına değen bir cihaz bütçe varsa a7 lite modelinin yüzüne bakılmaz çünkü o fiyata değmeyecek bir cihaz dediğim gibi bütçe varsa ve performans arıyorsa a7 her türlü ezip geçer.

Hocam A7 de sadece büyük ekran yok 4 adet hoparlörü ve 7040mah batarya var ve fiyat farkına değen bir cihaz bütçe varsa a7 lite modelinin yüzüne bakılmaz çünkü o fiyata değmeyecek bir cihaz dediğim gibi bütçe varsa ve performans arıyorsa a7 her türlü ezip geçer.
@Vesselam13 hocamın kararına kalmış bir durum.

Tab A7 Lite'ın işlemcisi MediaTek, önermiyorum. Tab A7'de ise TFT ekran var, yine önermiyorum. Benim bu bütçe için tavsiyem IPS ekrana sahip Huawei MatePad T10s olurdu.

Tab A7 Lite'ın işlemcisi MediaTek, önermiyorum. Tab A7'de ise TFT ekran var, yine önermiyorum. Benim bu bütçe için tavsiyem IPS ekrana sahip Huawei MatePad T10s olurdu.
Bir bakıma doğru bir bakıma yanlışınız var ekranı tft olması ıps göre dezavantaj evet bu doğru eğer google play hizmetlerini kullanmak istemiyorsa huawei alınır depolama olarak 64gb buda bir artı ama işlemci olarak sd662 daha iyi bir diğer eksi yönü ise jiroskop desteği huawei modelinde bulunmamakta hassasiyet açışından samsung gene önde senin karşılaştırma yapacağın tablet t10s değil de matepad 10.4 olucaktır.

Bir bakıma doğru bir bakıma yanlışınız var ekranı tft olması ıps göre dezavantaj evet bu doğru eğer google play hizmetlerini kullanmak istemiyorsa huawei alınır depolama olarak 64gb buda bir artı ama işlemci olarak sd662 daha iyi bir diğer eksi yönü ise jiroskop desteği huawei modelinde bulunmamakta hassasiyet açışından samsung gene önde senin karşılaştırma yapacağın tablet t10s değil de matepad 10.4 olucaktır.
Yanlışınız var, Google Play hizmetleri birkaç basit işlemle yüklenebiliyor. Kirin 710A ile SD662 denk işlemciler, fakat burada EMUI Kirin işlemcilere optimize olduğundan öne çıkıyor. Jiroskop ise alakasız bir karşılaştırma olmuş, konu sahibinin oyun ile alakası yok. MatePad 10.4 ve Tab A7 ise rakip bile değil, MatePad 10.4 çok daha üst bir klasmana hitap ediyor.

Arkadaşlar merhaba. Başlıkta da belirttiğim gibi bütçem 1600 TL belki biraz daha artırabilirim. Tableti KPSS çalıştığım için alıyorum içine sadece ders videolarını yükleyeceğim. Aynı zamanda arada bir de tableti götüme sokmayı da düşünüyorum. Oyun amaçlı düşünmüyorum. Şarji ve dayanıklığı iyi olursa süper olur.

Sizce bu tablet nasıl alınır mı?
Samsung serisi çok iyi kullanmaktayım ama güncel versiyonunu satın alın bence.

Geri
Yukarı