1600 TL'ye Klavye ve Fare Tavsiyesi

Bütçe
1600 TL

veya

G305'i 1,5 sene kullandım ve kesinlikle çok iyi bir fare. Pili de rahat 3-4 ay dayanıyordu. Şarjlı pil alırsanız çok verimli bir şekilde kullanırsınız. Ancak eliniz büyük ise şunu tercih etmeniz faydanıza olur:

veya

G305'i 1,5 sene kullandım ve kesinlikle çok iyi bir fare. Pili de rahat 3-4 ay dayanıyordu. Şarjlı pil alırsanız çok verimli bir şekilde kullanırsınız. Ancak eliniz büyük ise şunu tercih etmeniz faydanıza olur:

Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için benimde aklımda bütçemi biraz daha arttırıp şunu almak vardı sizce alınır mı değer mi?
Asus, Rog Chakram RGb, Qi Şarj Ve Yan Joystick Üç Modlu Bağlantı Kablolu/2.4Ghz/Bluetooth 16000 Dpi Sensör Vidasiz Manyetik Tuşlar Ve Kapak Aura Sync: Amazon.com.tr

Ne tür oyunlar oynadığınıza ya da oynayacağınıza bağlı olarak değişir. MOBA veya strateji türü oyunlar oynayacaksanız gayet iyi bir mouse. Ama CS:GO, Valorant gibi FPS oyunları için biraz ağır gelebilir. Hafif bir mouse kullanmanızı öneririm.

Merhabalar, ilk yazışım olduğu için hatalarımı mazur görün. Yeni bir PC toplamaktayım. Geriye klavye ve fare gibi donanımları seçmek kaldı. Bütçemde toplamda 1600'e kadar çıkabilirim. İlk kez PC kullanacağım için mekanik bir klavye mi tercih etmeliyim bilemedim. Yardımlarınızı bekliyorum.

Corsair Ironclaw RGB CH-9317011-EU Kablosuz Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Bu fare hoşuma gitti. Sizce alınır mı? Yorumlarınızı ve tavsiyeleriniz bekliyorum.

İyi günler.

Mouse olarak eliniz küçükse Razer Viper Mini, değilse Razer Viper almanızı öneririm. Klavye olarak Switch fark eder mi?

Geri
Yukarı