450TL'ye klavye ve mouse tavsiyesi

Bütçe
450

Apaçi Atcı

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Evde HTML çalışıyor
Gamepower klavye atan arkadaşlara kızgın atan olmuş. Bu bütçede mekanik, sessiz üstüne birde fiyata dahil mouse var. Ne bekliyorsunuz SteelSeries mi atsın adam?
Steelseries atsın demedik zaten. Neden Gamepower? Daha iyi ve kronik sorunsuz ürünler varken neden kronik sorunlu Gamepower önermek?

Neki

Megapat
Makaleler
1
Attığınız klavyeler gerçekten bayağı sessiz, tuttum bunu.

Makaleler
2
Yer
Fortress Vader
Tamam, 300 TL bandına kadar yahut 350 olsun bir Outemu Red Switch kaliteli marka klavye bul üstüne 140 TL Clutch GM11'e göre daha iyi Mouse bulup bana atarsan bu yorumunu kabul edeceğim. Gamepower Calypso modeli güncellendi ve içinde Optical Switch bulunmakta GM11 de bu fiyatta çok iyi. Haberin olsun marka bağımlısı.
Ben mi marka bağımlısıyım? Şaka gibi gerçekten. Eskimeyecek ve uzun süreli götürecek bir şey istiyorsa bazı şeylerden kısması gerekiyor.

Berke01

Picopat
Steelseries atsın demedik zaten. Neden Gamepower? Daha iyi ve kronik sorunsuz ürünler varken neden kronik sorunlu Gamepower önermek?
Ne gibi bir kronik sorunu varmış açıklar mısın ? Kullanmadığım ürün olsa susarım ama ben bu ürünleri 1 yıldır sorunsuzca kullanıyorum, hala ilk günkü gibiler. Sizler marka takıntısı yapmış insanlarsınız, objektif bakmayı beceremiyorsunuz.

Apaçi Atcı

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Evde HTML çalışıyor
Ne gibi bir kronik sorunu varmış açıklar mısın ? Kullanmadığım ürün olsa susarım ama ben bu ürünleri 1 yıldır sorunsuzca kullanıyorum, hala ilk günkü gibiler. Sizler marka takıntısı yapmış insanlarsınız, objektif bakmayı beceremiyorsunuz.
Sizde sorun çıkarmadı diye sorunsuz olmuyor. Tanıdıklarım ve çevremde dahil hepsi sorun yaşadı bu üründe. Aç interneti bak, bu kadar zor olmamalı.

Makaleler
2
Yer
Fortress Vader
Kullandığınız üründe sorun olmaması ürünün kronik sorunlu olmadığı anlamına gelmez.

Pollydrag

Centipat
Ne gibi bir kronik sorunu varmış açıklar mısın? Kullanmadığım ürün olsa susarım ama ben bu ürünleri 1 yıldır sorunsuzca kullanıyorum, hala ilk günkü gibiler. Sizler marka takıntısı yapmış insanlarsınız, objektif bakmayı beceremiyorsunuz.

2 arkadaşım Gamepower Ogre satın aldı. 1 arkadaşımınki sorunlu gelirken diğer arkadaşımınki 1 yıldır onunla ve hala sorunsuz. Şansa bağlı Gamepower klavyeler, sıkıntı çekmeyenler memnun ama sıkıntı çeken insanlar da fazlasıyla var.

Neki

Megapat
Makaleler
1
Ben mi marka bağımlısıyım? Şaka gibi gerçekten. Eskimeyecek ve uzun süreli götürecek bir şey istiyorsa bazı şeylerden kısması gerekiyor.
Arkadaşım bak ben Gamepower, Rampage, James Donkey, Gamebooster markası hayranı falan değilim fiyatına göre 1500 TL klavye modellerine göre daha iyi de demedim. Bu fiyatta kronik olmayan, özellikleri iyi olan her model gayette önerilir. Türkiye şartlarında yaşıyoruz, kaliteli bir Red Switch klavye ve iyi bir mouse Bundle 450 TL bulmak imkansız.

Furkan_Elci

Picopat
Yer
Java Öğreniyor
T-tamam bugün de birkaç kişiyi göz ardı etmemiz gerekecek.

Yukarı