1600 TL'ye Klavye ve Fare Tavsiyesi

Bütçe
1600 TL
🤌
Basilisk X ek seçenek olabilir.
Fiyatlar biraz dengesiz oldu ama ek seçenek olarak bunlara bakabilirsin.

🤌
Basilisk X ek seçenek olabilir.
Fiyatlar biraz dengesiz oldu ama ek seçenek olarak bunlara bakabilirsin.
Corsair K68 MX Red ve Deathadder V2. 😍

Kesinlikle harika bir ikili hocam. Klavye olarak bende onu düşünmüştüm belki mouse bütçeyi aşar diye V2 yerine Basilisk ekledim.
Ben de oyunlara sardığımda alacaktım da sonradan fikrimi değiştirdim oyun oynamamaya başladım vazgeçtim.

Normalde emoji atanları kâle almam ama neden emoji attınız sorabilir miyim? Sizin önerilerinize like atmadım diye mi? @Rauxer

Ben de oyunlara sardığımda alacaktım da sonradan fikrimi değiştirdim oyun oynamamaya başladım vazgeçtim.

Normalde emoji atanları kâle almam ama neden emoji attınız sorabilir miyim? Sizin önerilerinize like atmadım diye mi? @Rauxer
Hayır. Önerinizi beğenmedim bu yüzden attım. Bu emojiler boş yere yok herhalde?

K68 eski bir model. Klasik Cherry MX kullanıyor. MK61 hotswap, doubleshot keycaps özelliği sayesinde avantajlı ki hotswap zaten ömür boyu kullanım sunuyor. Canı sıkıldığında veya switch değiştirmek istediğinde tak-çıkar kolaylığı var. Mod imkanı var. %60 klavye olmasından dolayı (kişiye göre avantaj/dezavantaj olabilir) boyut avantajı var.

@Rauxer Arkadaş ne tür bir klavye istediğini belirtmemiş neye göre "%60 kişiye göre avantaj/dezavantaj olabilir" yazabiliyorsunuz ki?

Switch kalitesiz değil eski olsa bile bir çok ekipman konusunda eski ürünler önerilebilir yazılan ürünlerin hepsi gayet kaliteli. Sizin attıklarınızla karşılaştırmıyorum.

Örnek verecek olursam MX518 gibi bir mouse çok eski olmasına rağmen gayet kaliteli bir mouse olması gibi.

Sizin attıklarınızın bazı konularda önde olması benim önerimi kötü yapmıyor. Öneriyi de ben yapmadım benle neden polemiğe giriyorsunuz bilmiyorum, öneriyi beğendim ve gayet kaliteli olduğunu biliyorum.

Yanlış anlamayın ama önerinize beğeni atmadığım için yapılan saçma. bence

Geri
Yukarı