16000 TL laptop tavsiyesi

Murderer

Decapat
Daha fazla  
MSI GF65 Thin 10ue modelini düşünüyorum. Biraz da aciliyetim var. Kaliteli bir ürün istiyorum. Biraz oyun, mimari çizim ve render için kullanacağım. Legion 5'e baktım biraz pahalı geldi açıkçası. MSI önceliğim. Önerilerinizi bekliyorum.
MSI GF65 Thin 10ue modelini düşünüyorum. Biraz da aciliyetim var. Kaliteli bir ürün istiyorum. Biraz oyun, mimari çizim ve render için kullanacağım. Legion 5'e baktım biraz pahalı geldi açıkçası. MSI önceliğim. Önerilerinizi bekliyorum.
@Radeon RX 5500M hocam rica etsem bakabilir misin?

Son düzenleme:
MSI Thin modelinde ısınma sorunu var diye biliyorum. Monster Tulpar T7 v22.1 bakabilirsiniz.

Bana Monster deme hocam yeterince çektirdi Monster bana. Forumdaki Monster karşıtlarına kendimi de ekliyorum bugünden itibaren. Ayrıca Monster'ı ısınma konusunda hiçbir marka geçemez. Tam 3 cihazını denedim. 21.4 dahil.

Ahım şahım bir cihaz değil. Fiyatını da hak etmiyor.
Önerim Tulpar V22.1. Fiyatı 14500 TL. İşlemcisi i7 10870, paneli 2K çözünürlüğünde ve 17.3 inç. Artı olarak o cihaz kadar ısınmıyor. Asla önermem.

@Radeon RX 5500M hocam rica etsem bakabilir misin?

Etiket gelmemiş hocam, şans esere gördüm. Buyurun benim tavsiyem:
Aciliyetiniz olmasaydı 1 ay bekleyip Legion alın derdim.

Bana Monster deme hocam yeterince çektirdi Monster bana. Forumdaki Monster karşıtlarına kendimi de ekliyorum bugünden itibaren. Ayrıca Monster'ı ısınma konusunda hiçbir marka geçemez. Tam 3 cihazını denedim. 21.4 dahil.
Arada iyi modeller de var, 22.1 gibi. Araştırabilirsiniz internetten.

Yeni konular

Geri
Yukarı