15000-16000 TL laptop tavsiyesi

Bütçe
15000-16000

UpgradeNeed

Centipat
Daha fazla  
İyi akşamlar. Benim kardeşim elektrik elektronik mühendisliği okuyor. Eh genç tabii arkadaşlarıyla oyunda oynar haliyle. Benim aklıma bu kriterlere uygun aşağıdaki laptop yattı ama stokta kalmamış galiba. Sizce bu fiyat bandında daha iyi bir laptop var mı yoksa bu ürünün stoğa düşmesini mi beklemeliyim?

Hocam bayağı arada kaldım. Hepinizin önerdikleri birbirinden güzel gibi ancak benim attığım üründe bir sıkıntı var mı? Sizinkilerden daha mı düşük özellikte? Ben MSI kasayı, işlemci ve ekran kartını görünce çok hoşums gitti.

Hocam bayağı arada kaldım. Hepinizin önerdikleri birbirinden güzel gibi ancak benim attığım üründe bir sıkıntı var mı? Sizinkilerden daha mı düşük özellikte? Ben MSI kasayı, işlemci ve ekran kartını görünce çok hoşums gitti.

Güzel hocamda beklemeden aynısı Aorus var.

Çözüldü. Çok teşekkür ederim hepinize sanırım Aorus'a yönelicem.
4 saat var hocam indirimin bitmesine hızlı olun alamazsanız 4 saat içinde monster a stok gelmesini bekleyin

https://www.hepsiburada.com/acer-pr...ilir-bilgisayar-nh-qatey-003-p-HBCV00000AQSS8 bütçe yeterse bunu öneririm. 130W 3070 var. Yetmezswe attığınız güzel ürün.
105W.

Yeni konular

Geri
Yukarı